Сили оборони України відбили понад 50 російських атак на Донбасі

ВІЙНА
13.11.2023, 10:18
Сили оборони України відбили понад 50 російських атак на Донбасі

Окупаційно-терористичний контингент РФ не припиняє здійснювати штурмові дії на Східному фронті. Найгарячіше у Бахмуті, Авдіївці та Мар'їнці.

Про це йдеться у щоденному ранковому звіті від Генерального штабу Збройних Сил України за 13 листопада. Ворог продовжує відверто порушувати всі закони та звичаї ведення війни, використовуючи тактику терору і геноциду.

Зазначається, що на Бахмутському напрямку за підтримки авіації російські окупанти наступали у районах Дубово-Василівки, східніше Кліщіївки та Андріївки Донецької області. Українські захисники відбили мінімум 10 атак.

Своєю чергою, Сили оборони України продовжують штурмові дії південніше Бахмута. Ворогу завдають чималих втрат у живій силі та техніці, українські воїни закріплюються на досягнутих рубежах посуваючи на Схід лінію фронту.

«Тим часом на Авдіївському напрямку також за підтримки авіації окупанти не полишають спроб оточити Авдіївку. Наші воїни стійко тримають оборону, завдаючи ворогу значних втрат, відбивши 17 атак. На Мар'їнському напрямку наші захисники відбили 24 атаки загарбників в районах Мар'їнки та Новомихайлівки», — відзвітували у Генштабі ЗСУ.

Насамкінець зауважимо, що російські загарбники намагаються відвернути увагу наших захисників від Східного і Південного фронтів. Саме тому ворог відновив удари по Півночі.

Читайте також:
Війна
Головна мета ворога не Вовчанськ, а Великий Бурлук у глибокому тилу Сил оборони України. Проте росіянам бракує всього для нового ривка.
06:05
Війна
Те, що не вдалося зеленському і єрмаку на початку 2022 року, вони реалізують у 2024
18 липня, 15:05
Війна
росія повертає собі території, відбиті Україною рік тому, за літнього контрнаступу
17 липня, 09:05
Війна
Головна проблема постійних поразок наших захисників на полі бою — брак особового складу і зброї. Навіть людоловство на вулицях не рятує.
08 липня, 19:34
Опінії
Саме формулювання вже подекуди використовувалося. І видається, що сприймається здебільшого, як суто самовбивчі атаки без сенсу й змісту.
28 червня, 07:10
Війна
Передові ворожі загони сунуть «м'ясними штурмами» у західну частину Донеччини. Для загарбання української землі використовують всю техніку.
13 червня, 21:42