Посольство РФ у Києві має стати Музеєм Московії

ПОЛІТИКА
22.04.2023, 21:08
Посольство РФ у Києві має стати Музеєм Московії
Фото: Google

Будівля, де до лютого 2022 року знаходилося дипломатичне представництво країни-агресорки, слід зробити місцем пам'яті про злочини росіян.

З такою ініціативою виступив громадський діяч, кандидат історичних наук, науковий співробітник Інституту історії України Національної академії наук Олександр Алфьоров, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Фаховий дослідник минувшини й один із тих, хто стоїть на варті спадщини Києва, зауважує, що після розірвання угоди про оренду із посольством РФ, територія перейде до міської ради столиці.

Відтак, очевидно, що підприємливі ділки, наближені до влади, можуть захотіти зробити там якийсь бізнес-центр чи гіпермаркет, але цього аж ніяк не слід допустити.

«Місце посольства цінне саме собою. Там слід зробити Музей. Але не музей окупації, не Визвольних змагань чи філію якого іншого музею. На мою думку, там слід зробити "Музей РФ (Московії)". Створити єдиний у всьому світі музей в якому буде правдива історія цієї держави. Можна такі постійнодіючі зали:

  1. Корінні фіно-угорські народи (хто вони такі, підкорені Руссю "руSSкіє люді", – як периферія Русі).
  2. Корінна культура, релігії, побут (тут і про прийняття християнства у XII-XVI століттях і прекрасна лубкова культура).
  3. Золота Орда та участь в ній Московського улусу.
  4. Становлення московського царства, завоювання Новгорода, Смоленська, Пскова… та крадіжка назви "Росія".
  5. Тоталітарна система Московії (кріпацтво, розстріли, ув'язнення).

І далі, далі, далі... Крутий інтерактивний музей, який пояснить реальну історію окупантів. Різними мовами, з можливістю on-line відвідуванням. Музей, як наукова платформа для боротьби з міфами. Давайте світу відкриємо очі на РФ (Московію). Зрештою, невдовзі ця країна розпадеться», – слушно зауважив Олександр Алфьоров.

Утім, "Останній Бастіон" нагадує читачам про те, "зелена" монобільшість, керована з Офісу Президента на вулиці Банковій у Києві, має чіткий план створити міні-росію в Україні.

Читайте також:
Політика
Нині мало хто зберігає холодну голову і тверезе мислення у вирі подій. Однак слід розуміти, що без цього важко лишатися людиною.
14 квітня, 09:18
Політика
Кожен кремлівський керманич підлаштовував під себе не тільки теперішнє, але й минуле. І путін тут не першовідкривач, а закривач.
12 квітня, 07:12
Книги
Західні ж поціновувачі російської літератури, відвідавши Київ, могли б дізнатися про такого Булгакова, про якого не розкажуть у Москві...
08 квітня, 20:28
Полтава
Депутати з чиновниками погодили план щодо усунення назв, які мають російське або совєцьке походження. Виявляється, не все ще декомунізовано.
26 березня, 20:23
Світ
Перш за все парламенту балтійської республіки пропонується дерусифікувати сайти урядових відомств. Вони мають попит і серед українців.
20 лютого, 08:25
Політика
Цієї весни, 4-6 квітня, в одному з естонських міст відбудеться Конґрес Вільних Націй. Він покликаний сприяти розвалу недоімперії РФ.
02 лютого, 13:40