Пріцкер владі України: грошей від США ставатиме все менше

ЕКОНОМІКА
17.11.2023, 10:48
Пріцкер владі України: грошей від США ставатиме все менше

Спецпредставниця президента Джозефа Байдена з питань української відбудови закликала Зе-команду думати. Фінансова підтримка слабшатиме.

Такі відомості із посиланням на слова Пенні Пріцкер оприлюднило видання «Українська Правда». З'ясувалося, Київ має вже почати готуватися до того, що залишиться без грошей, які надходять із Вашинґтона.

Днями пані Пріцкер зустрілася із Володимиром Зеленським, Денисом Шмигалем, урядовцями, Русланом Стефанчуком та американським бізнесом. Під час закритого спілкування спецпредставниця президента США заявила, що Україні необхідно вистояти економічно самостійно.

Наші колеги з «Української Правди» стверджують: перший візит Пенні Пріцкер до Києва залишив «досить тривожний посмак у багатьох владних кабінетах на Печерських пагорбах». Кіоскери з Банкової не готові відмовитися від дармових доларів наданих вуйком Семом із Потомаку.

Спецпредставниця Байдена намагалася «підводити до думки», як саме Україні економічно залишитися на плаву без підтримки США. «Уявімо, що американської допомоги немає. Що треба за наступний рік зробити, аби ваша економіка вистояла навіть у такій ситуації? І це так всіх нормально напружило», — йшлося на одній із закритих зустрічей в Офісі Президента.

Своєю чергою, спікер фінляндського парламенту Юссі Галла-аго заявив, що недостатньо виділяти кошти на підтримку України. Західні держави мають посилювати спроможності з виробництва зброї та боєприпасів.

Читайте також:
Економіка
Вочевидь, ми не цінуємо те, що маємо, поки ми цього не втратимо. Невдовзі США нам про це гучно нагадає.
19.11.2023, 18:45
Політика
Париж планує допомогти Києву із закупівлею військової техніки. Для цього французький уряд виділить €200 млн.
08.11.2023, 09:57
Економіка
В Україні збільшили допомогу для громадян, які опинилися в складних життєвих обставинах. І її навіть можливо отримати.
20.10.2023, 09:00
Економіка
В уряді США пообіцяли виділити $522 мільйонів. Мета доволі благородна — зміцнення енергосистеми України.
25.09.2023, 18:27
Війна
"Наш головний внесок у мир - продемонструвати своїми діями, що час, навпаки, на боці України".
10.01.2023, 11:45
Економіка
Китайські комуністи переконані, що зможуть перемогти найбільшу економіку світу торговими обмеженнями. Підтримка РФ їм коштуватиме дорого.
14:52