Процикам бюджетні кошти, волонтерам Щербанівської громади — слова подяки і крапка

ПОЛТАВА
03 квітня, 06:03
Процикам бюджетні кошти, волонтерам Щербанівської громади — слова подяки і крапка

Поки небайдужі громадяни з когорти свідомих українців допомагають воїнам, чиновники піаряться. Жодної копійки на цю підтримку не виділено.

Промовистим доказом є ситуація, яка склалася у Щербанівській громаді Полтавського району, повідомляє медіаагенція «Останній Бастіон». З'ясувалося, що керівництво сільської ради використовує працю волонтерів для власного популізму серед лохторату.

У той час, поки мешканки Щербанів плетуть маскувальні сітки, котрі невдовзі опиняться у наших захисників на передовій, влада громади саботує фінансову підтримку фронту. Зі слів волонтерів, голова сільради Ігор Процик навідується до будинку культури, щоби просто висловити подяку і... все, жирна крапка.

Очільник Щербанівської ОТГ постійно наголошує на тому, що «маскування вкрай важливе для наших захисників, потреба у створенні таких засобів є, кожен може допомогти». Так, кожен, але чомусь не представники влади, які навіть не спромоглися із бюджету виділити на вказану роботу необхідну, хай і невелику, суму коштів.

Також медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам про те, як,є торік Полтавський районний суд визнав голову Щербанівської громади Ігоря Процика винним у службовій недбалості. Сам Процик своєї вини не визнав та оголосив, що подаватиме апеляційну скаргу у визначені терміни.

Читайте також:
Полтава
Цьогоріч у березні на соціальний захист воїнів і їхніх родин із бюджету виділено 198 тисяч гривень. Кошти спрямовані на різні види допомоги.
14 квітня, 16:12
Полтава
Підлеглі Філіпа Проніна навідалися до Глобинської громади. Так влада турбується про сільгоспвиробників, які наповнюють бюджет Полтавщини.
12 квітня, 08:21
Полтава
Прислужник олігархічного проєкту «Довіра» Андрій Сімонов віднині стежитиме за містянами. Дарма, що жителі Пирятина не давали на це згоди.
07 квітня, 10:26
Полтава
Гроші спрямують на придбання необхідного на фронті нашим захисникам обладнання. Перш за все, безпілотних літальних пристроїв.
01 квітня, 14:43
Полтава
Полтавським «зеленим ямщикам» слід брати приклад із колег по цеху. Але, коли бажання сприяти перемозі України немає, то воно і не з'явиться.
28 березня, 06:02
Полтава
Міська влада нарешті прислухалася до жителів. Українським захисникам та їхнім родинам виділять спеціальну грошову допомогу.
24 березня, 12:06