Путін готує повномасштабну окупацію України зсередини, – Сергій Гармаш

ВІЙНА
12 січня, 07:37
Путін готує повномасштабну окупацію України зсередини, – Сергій Гармаш
Фото: 24 Канал

У разі, якщо колективний Захід прямо зараз не почне системно послаблювати путінський режим, РФ розіграє "протестну карту".

Таку думку висловив представник Донецька у Тристоронній контактній групі по Донбасу Сергій Гармаш, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

За його словами, кремлівський "бункерний щур" намагається говорити зі США та НАТО мовою ультиматумів і обрáз, причому публічно, щоби показати власну силу; але хто з них слабкий нам усім відомо.

«У військовому плані Штати безумовно сильніші. У політичному – враховуючи внутрішньополітичний фактор і Китай – може й слабше. Демократії завжди більш обмежені у виборі інструментів реагування на загрози, ніж диктатури та автократії. Для України проблема цієї ситуації полягає в тому, що накази військовим віддають політики. Штати, як і НАТО, сьогодні справді не зацікавлені у великомасштабному конфлікті в Європі – у цьому разі це їхня слабкість. І це Москва розуміє. Але чи відчуває президент РФ Владімір Путін себе настільки сильним, щоб його мова шантажу та ультиматумів була реальною загрозою, а не блефом? Звичайно, дуже доречні для Путіна і події у Казахстані, якими він намагатиметься скористатися», – стверджує представник Донецька у ТКГ по Донбасу.

Також Сергій Гармаш додає, що Кремль сьогодні насправді не зацікавлений у відкритій широкомасштабній війні з Україною, а тому намагатиметься розхитати ситуацію зсередини різними протестами "невдоволеного владою народу".

«Путін не відмовляється від своєї головної мети (місії) – підпорядкування України та повернення її під свій контроль. Але тепер він зможе вже у комфортніших умовах готувати в Україні той самий сценарій, який був випробуваний і реалізований Москвою у 2014 році в Криму та на Донбасі, у 2020 – у Білорусі та у 2022 році в Казахстані – окупації на прохання з окупованих країн. І не прямої, а під виглядом миротворців чи "ввічливих чоловічків". Тобто, за задумом Кремля, окупація України розпочнеться не з російських кордонів! Так само як у Білорусі та Казахстані, вона розпочнеться зсередини України! І Захід ніяк не зможе завадити цьому, якщо вже зараз не почне системно послаблювати Путіна, а не потурати його до комплексу Бонапарта. І робити це потрібно вже зараз, реально та в прогресії караючи Москву за невиконання Мінських угод», – підсумовує Сергій Гармаш.

Крім того, не варто забувати, що в Україні на законній основі діють відверті агенти Кремля під різними вивісками – найактивніші з них під проводом Віктора Медведчука засіли у Верховній Раді, звідки намагаються проштовхувати наративи держави-агресора.

Між тим, як уже інформував "Останній Бастіон", нещодавні Женевські перемовини США з РФ не дали відповіді на кілька важливих питань, від яких залежить доля України.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Країна-агресор ніяк не здатна здолати всеукраїнський опір, навіть закидавши мільйоном тіл поспіхом зібраного "гарматного м'яса".
27 вересня, 07:00
Війна
Набраних мобілізаційним поспіхом чоловіків ресурсної федерації московії Кремль може спрямувати на штурм північних областей України.
26 вересня, 17:27
Війна
Влада російської федерації імплементує до свого Карного кодексу нові поняття: "мобілізація", "воєнний час" та "воєнний стан".
21 вересня, 10:45
Опінії
Після серії болючих воєнних поразок, росія завдала удару по цивільній інфраструктурі України. Країна-агресор викликала локальні катастрофи.
12 вересня, 19:12
Війна
Режим агрофюрера Алєксандра Лукашенка покірно виконає будь-який наказ, відданий йому із московського Кремля бункерним щуром.
02 вересня, 07:09
Опінії
Владімір Владіміровіч повівся як чоловік-насильник, від якого пішла дружина. Влаштував бешкет і п'яним кричав, що вона – "тільки його".
26 серпня, 18:01