Путінська деменція заразна. Деведено Орбаном!

ПОЛІТИКА
21 вересня, 07:18
Путінська деменція заразна. Деведено Орбаном!

Чинний і багаторічний прем'єр-міністр Угорщини вірить, що перебуватиме при владі вічно, якщо зробить свою країну російським анклавом.

Але не простою маріонетковою державою, а справжньою утриманкою Кремля, стверджує вітчизняний політолог-міжнародник Олексій Голобуцький, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

За його словами, Єврокомісія вирішила згорнути фінансову підтримку Угорщини через згортання демократії, а тому Віктор Орбан вибухнув скандальними заявами та погрозами.

Власне, голова угорського уряду перейшов до раніше апробованої своїм духовним наставником із КГБ-ФСБ тактики залякування тих, хто тримає у притомному стані економіку його країни, відсуваючи колапс шляхом різкого дефолту та інфляції.

«Днями Орбан відверто натякнув на вихід з Європейського союзу, бо "це нічого не дає Угорщині", спрогнозував зупинку до 40% європейської промисловості через санкції та енергетичну кризу. Пообіцяв "докласти зусиль, щоби не допустити продовження антиросійських санкцій" на переговорах європейських лідерів восени, бо санкціями Європа "стріляє собі в ногу". По Україні теж пройшовся: спрогнозував тривалість війни до 2030 року і втрату Україною від третини до половини території.

Нічого дивного у цих його заявах немає. Це Орбан так старається, щоб переконати Владіміра Путіна повністю взяти на утримання і його, і Угорщину як територію довічного правління Орбана? Судячи з його слів, розраховує сидіти до 2030-го чи й 2060-го року. Дарма. По-перше, в Кремля з кожним місяцем меншає ресурсів, а обсяги данини на утримання небагатьох союзників зростають;а Угорщину навряд зможуть виділити якісь суттєві суми. По-друге, союзники вже неофіційно дійшли консенсусу щодо необхідності демонтажу росії заради безпеки регіону й світу», – зазначив Олексій Голобуцький.

Єдине, що дарма чинний угорський прем'єр-міністр так палко прагне стати ручним цербером Кремля в Європі, отримуючи за подібні вислови дешеві енергоресурси, адже цілком очевидно: доля самої РФ як єдиної держави виглядає сумнівним, а той і зовсім примарним.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що Будапешт у всьому орієнтується на Москву, особливо в "українському питанні", адже Орбану пече наше Закарпаття.

Читайте також:
Світ
Урядовці з Тбілісі продовжують заганяти себе у геополітичну безвихідь недолугими діями та відверто проросійською риторикою.
02 листопада, 08:45
Війна
У Гаазі розпочався суд над пропагандистом геноциду в Руанді
11 жовтня, 14:15
Опінії
Ні. Він таким є – переконана блогосфера
07 жовтня, 10:15
Політика
Путінський режим не здатен перемогти Україну на полі бою, це очевидний для всього світу факт. Тому агресор розхитує інформаційний фронт.
07 жовтня, 07:00
Опінії
Союзник – це не той, хто не любить вашого ворога, зовсім ні. Союзник – це той, хто робить вашого ворога слабшим, іноді разом із вами.
04 жовтня, 18:36
Політика
Замість плекання української культури, історії та традицій Зе-влада цементує малоросійську резервацію, де панують "трубадури імперії".
10 серпня, 17:18