«Реформатори» Квіт і Гриневич мають відповісти за появу педагогів-колаборантів

ВІЙНА
23.07.2022, 09:33
«Реформатори» Квіт і Гриневич мають відповісти за появу педагогів-колаборантів
Фото: Telegram

Після приходу окупантів учорашні українські освітяни, яких навчали так звані "соросята", доволі швидко стають російськими пропагандистами.

Відомості про одну з них – Тетяну Лугову – на своєму Telegram-каналі виклав радник Маріупольського міського голови Петро Андрющенко, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Як з'ясувалося, до 24 лютого вказана особа викладала українську мову і літературу учням загальноосвітньої школи №53 приазовського міста, останні 3 роки перебувала на посаді директора школи №15.

Тепер же жінка активно співпрацює з російськими загарбниками та їхніми маріонетками-терористами з окупованого Донецька, маючи на меті промивання мізків юних українців.

«Наша рубрика #мраZота. Знайомтеся, Лугова Тетяна Миколаївна, 25.09.1977 р.н. Закінчила МГУ (маріупольський). Працювала у ЗОШ №53  вчителем укр.мови та літератури. З 2014 року – заступник директора з навчально-виховної роботи ЗОШ №15, з 2019 року – директор ЗОШ №15. Вона відома у Маріуполі й за межами як "агент змін", активно впроваджувала реформи сучасної української школи (НУШ). Керівниця конкурсу "Найкращі вчителі Приазов'я".

З початку цієї фази війни жила у Червоному полі Запорізької області, а 24 травня виїхала через Крим на росію, де пройшла переатестацію у галузі освіти. Ще раз, увага: перейшла на бік окупантів, у Бердянську. Нині очолила школу №11, активно провокує рух вчителів у Маріуполі щодо дестабілізації ситуації та примусу виплати заробітних плат, що залишились в окупованому Маріуполі, включаючи колаборантів», – прокоментував ситуацію Петро Андрющенко.

Прикметно, що згадана зрадниця походить із чисельної когорти вітчизняних педагогів, яких у 2015-2021 роках міністри освіти Сергій Квіт і Лілія Гриневич перевчали у типовій євроліберальній манері без належної уваги до плекання моральних цінностей і справжнього патріотизму, відтак і відповідальність за подібні випадки лежить також на колишніх та чинних урядовцях.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що російські окупанти почали зачищати лави колаборантів: уже посадили "на підвал" сепаратиста Олексія Селіванова.

«Реформатори» Квіт і Гриневич мають відповісти за появу педагогів-колаборантів_1
вибір редакції
Читайте також:
Кримінал
А Полтавські партнери колаборанта і зрадника киви досі не покарані
28 березня, 09:07
Політика
Весна – час для хитання українського човна зрадниками й колаборантами. Тилові щури воліють знецінити подвиг наших захисників.
27 березня, 19:04
Кримінал
Колишній голова управління внутрішньої безпеки Служби безпеки України й заступник лейтенанта Івана Баканова "заліг на дно" у Белграді.
26 березня, 18:25
Політика
Зеленський заховав від Байдена противника стосунків з США, російського агента, хабарника та антимайданівця Олега Татарова
27 лютого, 09:35
Світ
Досвідчений вітчизняний гідромеханік зі світовим ім'ям Юрій Семенов добровільно співпрацює з Харбінським інженерним інститутом.
20 лютого, 19:45
Війна
Державна міграційна служба відмовила білоруському добровольцю у посвідці на постійне проживання
02 лютого, 10:15