РФ має власне вето на рішення НАТО, – грузинська опозиціонерка Елене Хоштарія

СВІТ
30.11.2022, 17:01
РФ має власне вето на рішення НАТО, – грузинська опозиціонерка Елене Хоштарія
Фото: Ліга.net

Колективний Захід настільки зганьбився за останнє десятиліття, що дозволив путінському режиму впливати на свою внутрішню політику.

Таку думку в інтерв'ю естонській редакції балтійського видання "Delfi" висловила відома грузинська опозиційна діячка і депутат парламенту Сакартвело (з 2016 року і до тепер) Елене Хоштарія.

Пані політик наголошує, саме за президенства Владіміра Путіна Москва отримала необмежений вплив не тільки на Європейський союз, але, що найголовніше, на Північноатлантичний альянс, підірвавши континентальну колективну безпеку.

«Можливо для кого стане відкриттям, але до сьогодні у росії вето на рішення НАТО. Видається, що якщо РФ розпочне десь конфлікт, – це може призупинити розширення Альянсу. Тож коли Сакартвело стала мішенню росії, тоді Захід не став на наш захист і 20% нашої території нині перебувають під російською окупацією. Але є при цьому аналогія в історії, коли Німеччина вступила до НАТО, хоча вона також була частково окупована. Або ж коли Литва вступала, тоді також не було закінченої демаркації з РФ у Калінінградському регіоні. Технічно можливість зробити так, аби це не викликало конфлікт між НАТО і РФ, є. Це – політичне рішення!

Тож я запитувала неодноразово у чиновників і політиків у Брюсселі: чи збирається НАТО дбати про безпеку у нашому Чорноморсько-Кавказькому регіоні по сусідству з росією? Раніше вони від цього відмовлялися, а зараз зрозуміло, що через вакуум у системі безпеки Сакартвело отримала практично європейську роль у можливому конфлікті. По-друге, ми знаходимося на межі Третьої світової війни, ядерної війни, але НАТО не проявляє активності, це видно на прикладі багатостраждальної України», – наголосила Елене Хоштарія.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", якщо ресурсна федерація московії переможе на полі бою в Україні, весь світ заплатить високу ціну.

Читайте також:
Політика
Амністований підкупленими суддями корупціонер Луїз Інасіу Лула да Силва вирішив стати "яструбом миру" і допомогти РФ впокорити Україну.
07:51
Світ
Все ж деструкція Росії виявляється глобальним позитивним чинником для всіх країн, сфер життя і галузей. Іран це вже відчув на собі...
вчора, 13:09
Опінії
Угорський уряд "за волею 97% громадян" пропонує Європейському союзу вчинити суїцид. Орбанівська команда вкотре відпрацьовує російські рублі.
14 січня, 21:37
Політика
Американські та західні політики з інтелектуалами нарешті почали осмислювати наслідки агресії проти України, що ведуть до смерті Росії.
04 січня, 15:32
Економіка
Народне господарство ресурсної федерації московії худне день від дня, але тільки наступного року воно зазнає цілковитого колапсу.
31.12.2022, 19:01
Світ
Днями КНДР здійснила перші постачі ракет до РФ. Бенефіціар (хто б ви думали?) – "вагнерівці", які ж за ту ж зброю і заплатили.
25.12.2022, 07:18