РФ викинула з ринку добрив ФРН, – Bild

ЕКОНОМІКА
21 серпня, 17:19
РФ викинула з ринку добрив ФРН, – Bild
Фото: Bild

Багаторічна угодовницька політика Берліна стосовно Москви боляче вдарила по самих німцях, які відчули наслідки дружби з державою-агресором.

Такі відомості з посиланням на заяву міністра економіки та сільського господарства федеральної землі Саксонія-Ангальт оприлюднило впливове видання "Bild", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

З його слів, хімічний гігант "BASF" мусив оголосити про закриття свого аміачного заводу у саксонському місті Людвиґсгафен, тепер вагається ще один виробник – азотний завод "SKW Piesteritz".

Міністр економіки та сільського господарства Свен Шульце стривожений, адже російська "скриня війни" наповнюється значними доходами від продажу добрив, тоді, як його земляки через дії РФ уже стали безробітними.

«Росії, яка вийшла із зернової угоди у середині минулого місяця, все одно дозволено постачати добрива до Німеччини та інших європейських країн. Наші та решта європейських виробничих майданчиків будуть змушені закритися або принаймні значно скоротити процес випуску своєї продукції, оскільки Росії буде дозволено безперешкодно затоплювати ринок дешевими добривами.

Ми цим украй незадоволені. Вся промисловість із виробництва добрив у Німеччині працює з великими збитками. Якщо Німеччина не хоче фінансувати війну, розв'язану Росією, і тому відмовляється від російського газу, то постає питання, чому імпорт російського газу у вигляді сечовини та аміаку до Німеччини в останні місяці зміг вирости?», – дивується міністр Шульце.

Крім того, чиновник обурився тим, що більшість німецьких фермерів продовжують користуватися російськими добривами, експорт яких не підпадає під санкції, запроваджені західними країнами, хоча уряд ФРН міг би давно покласти цьому край, якби хотів.

А проте, медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що ключові міжнародні зернотрейдери тікають із теренів ресурсної федерації московії.

Читайте також:
Позиція
Знята Зеленським заборона на продаж української землі створює передумови другої Палестини на українських землях. Українці будуть вигнанцями!
26 листопада, 12:05
Економіка
Зростання цін на пальне і добрива, високі видатки на логістику загрожують Україні скороченням посівних площ. Житниця бідніє.
24 жовтня, 10:09
Економіка
Голова Комітету з питань аграрної й земельної політики Олександр Гайду закликав українців готуватися до стрибка цін. Перш за все на молочку.
17 жовтня, 12:24
Життя
Втрата біорізноманіття, спричинене деструктивними методами землеробства, стає загрозою для виробництва харчових продуктів.
07 червня, 21:39
Економіка
Найбільша німецька фармацевтична й агрохімічна фірма наважилася інвестувати десятки мільйонів євро в українське сільське господарство.
06 квітня, 18:05
Економіка
У зв'язку з повномасштабною російською воєнною агресією природний ландшафт Україну, особливо ріллі, змінився до невпізнаваності.
23.08.2022, 18:45