Родина Сі Цзіньпіна обплутала бізнес-павутиною всю Європу

ЕКОНОМІКА
30.11.2023, 11:23
Родина Сі Цзіньпіна обплутала бізнес-павутиною всю Європу

Зусилля Європейської комісії змусити КНР грати за правилами ускладнюються. Причина: інтерес родичів товариша Сі до електромобілів.

На цьому наполягають аналітики Центру європейської політики (CEPA). Як з'ясувалося, сім'я китайського диктатора безпосередньо бере участь у розширенні індустрії електромобілів у КНР і отримує прибуток від урядових субсидій.

Ключовою фігурою є підданий Його Королівської Величності Чарльза III житель Лондона Деніел Фоа. Чоловік виріс у престижному районі Вімблдон, а нині одружений з племінницею товариша Сі — Гіу Нґ, донькою його молодшої сестри Ці Аньань.

Деніел Фоа брав участь у низці проєктів у галузі екологічно чистої енергії з того часу, як переїхав до КНР у 2005 році, де й одружився з родичкою панівного клану країни. Тепер подружжя посідає високе становище у суспільній ієрархії, але не визнає публічно, що лідер комуністичного Китаю — дядько дружини.

Скажімо, американський виробник електромобілів «Fisker» призначив Фоа членом свого правління у КНР, безперечно, на підставі його... підприємницького таланту. Досі корпорацію «Fisker» залишали далеко позаду такі конкуренти, як «Tesla» Ілона Маска.

Але сімейні зв'язки Деніела Фоа з товаришем Сі допомогли покращити ситуацію. На тижні пресслужба компанії «Fisker» повідомила, що цього року керівництво зустрілося з офіційними особами та керівниками бізнесу у Шанхаї для обговорення ланцюжків постачання автомобільної продукції, логістику, складування та майбутній розвиток виробництва.

Очільник і головний виконавчий директор автовиробника заявив наступне: «Я вважаю, що ми зможемо запустити виробництво у Китаї вже наступного року. Потенційно ми збільшуватимемо потужність на 75 000 одиниць електрокарів типу «Fisker Oceans» щорічно».

Своєю чергою, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що Пекін став найбільшим кредитором Москви. Китайські комуністи міцно прив'язали до себе російських васалів, яким для продовження війни проти України треба багато валюти.

Читайте також:
Світ
Аналітики вважають, що Сі Цзіньпін може використовувати науково-дослідний об'єкт для шпигунства. У Пекіні подібні заяви відкидають.
22 лютого, 19:23
Політика
Слідом за американським бізнесом Сі Цзіньпін повернувся обличчям до тайванських політиків і чиновників. Перш за все, із партії «Гоміньдан».
01.12.2023, 20:28
Світ
Така зброя призначена для впливу та порушення мозкової діяльності у західних політичних лідерів
14.07.2023, 13:05
Економіка
Дії горезвісних «фермерів» на кордоні завдали значної шкоди не тільки Україні та Польщі. Як не прикро, але страждає весь світ.
вчора, 20:38
Економіка
Розпропагована китайцями технологічна новинка виявилася «мильною бульбашкою». Товар опиниться у споживачів не раніше наступного літа.
вчора, 06:00
Економіка
Два азійські деспоти із Пекіна та Москви не стидаються мити руки кров'ю поневолених народів і дурити Захід. Їхній бізнес приносить плоди.
16 квітня, 12:23