Російські КАБи — основна причина поразок ЗСУ на фронті

ВІЙНА
03 березня, 12:04
Ворожа КАБ, яка не вибухнула у Часовому Яру (лютий 2024 року)
Ворожа КАБ, яка не вибухнула у Часовому Яру (лютий 2024 року)

Попри відстріл ворожих Су-34, інтенсивність застосування цих фронтових бомбардувальників із функцією винищувача не зменшилася. Все навпаки

Так, у передостанній день зими, 28 лютого, було встановлено абсолютний рекорд застосування керованих авіаційних бомб (далі: КАБ) — 152! Раніше абсолютний рекорд застосування КАБ також був встановлений минулого місяця, у ніч на 17 лютого, у кількості 151 КАБ, з яких 94 били по Авдіївці та її околицях.

Отже, 28 лютого найінтенсивнішим місцем прильотів КАБ були так само околиці багатостраждальної Авдіївки. Російські окупанти опанували місто, проте їхнє командування наказало розширити плацдарм на захід від Донецька.

Згідно із фронтовими зведеннями нашого Генерального штабу, ворог цілеспрямовано стирає з лиця землі село Тоненьке, куди прилетіло понад 30 КАБ, а також сусіднє село Орлівка — завдано 10 ударів. На загал кількість застосованих росіянами КАБ у лютому перевищила 1500, що є абсолютним рекордом від початку повномасштабного вторгнення в Україну.

Все це вказує на те, наперекір без перебільшення суттєвим втратам Су-34, робота КАБами триває. Тобто, літаки та пілотів російське командування відправляє з усвідомленням високих ризиків знищення як машини, так і екіпажу.

На все це є логічне пояснення, про яке говорять і наші захисники: КАБ — це єдиний та головний інструмент хірургічного розтину ліній оборони та укріплених районів українського війська. Без КАБ російські окупанти у рази втратить ефективність наступальних операцій.

Ситуація для ворога патова, оскільки така інтенсивність польотів російських літаків дозволяє нашим незламним воїнам їх частіше виловлювати. Командування Повітряних сил ЗСУ не дасть збрехати, погляньте лише на останні зведення!

Однак слід розуміти, що за кожним збитим літаком є кілька десятків вильотів, які не були перехоплені. Наприклад, того ж таки 28 лютого доби це було понад 150 вильотів Су-35, Су-34 та Су-25, і зараз росіяни грають va banque.

Мушу засмутити ворога: грати va banque у довгу неможливо. Історія це довела.
Автор : Олександр Коваленко
Читайте також:
Світ
Доказом слугує невдалий російський план замаху на керманича «Rheinmetall» Арміна Папперґера. Кремль підвищує ставки для Європи.
вчора, 08:29
Політика
Елітність не передається у спадок від батька до сина. Еліта сама себе створює навчанням, самонавчанням, самовихованням.
15 липня, 20:31
Політика
На превеликий жаль, «невідворотний» шлях України до Північноатлантичного альянсу вимощений невизначеністю. Не всі держави-члени «за».
14 липня, 17:21
Світ
в Atlantic Council назвали п'ять причин
12 липня, 10:35
Економіка
Зе-банда блазнів, крадії, колаборантів і зрадників наживається на горі українців. Влада збагачується поки громадяни зводять кінці з кінцями.
10 липня, 20:35
Війна
Російська агресія проти України триває 11-й рік поспіль. Однак лише зараз наші захисники стали відчувати брак особового складу й зброї.
10 липня, 08:20