Російські літаки А-50 та Іл-22М зустрілися із ракетами «Patriot»

ВІЙНА
16 січня, 19:55
Російські літаки А-50 та Іл-22М зустрілися із ракетами «Patriot»
Фото: Twitter

Цілком імовірно, що українські захисники утилізували два ворожі борти завдяки американській зброї. Авіація РФ продовжує тáнути й танýти.

З таким публічним припущенням виступив відомий у соціальних мережах фінляндський OSINT-аналітик Юрі Каскі. На основі відкритих джерел він стверджує, що утилізація російських літаків А-50 та Іл-22 могла відбутися тільки через застосування Повітряними силами Збройних Сил України ракет типу «Patriot».

Натомість російські z-пропагандисти на тлі мовчання офіційної пресслужби міністерства оборони нападу та вбивств ресурсної федерації московії ширять вигадки, щоби приховати правду. Ворогу важливо напустити «туман війни», щоби «глибинний народ» не почав ставити незручних питань Кремлю.

«Мене не дивує поведінка росіян, із ними й так усе зрозуміло. Нинішнє російське ставлення до збиття А-50 ВКС РФ і пошкодження Іл-22 варіюється від «дружнього вогню» до «участі 22 членів британської групи SAS із ПЗРК». Особисто мені важко зрозуміти, яка зброя використовувалася, якщо це не був дружній вогонь, у що я не вірю.

Відстань від території, контрольованої Україною, до місця, де, ймовірно, перебували вказані літаки, — на рівні або за межами дальності дії системи «Patriot» MIM-104D/E PAC-2, заявлена дальність дії якої становить 160 км (86 морських миль; або ж 99 миль). Попри це, схоже, що саме застосування «Patriot» є найпопулярнішою робочою теорією, яку я спостерігав і в інших моїх колег», — заявив Юрі Каскі.

Також медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам про те, що ворожий літак Іл-22М, який було збито українськими захисниками напередодні над Азовським морем, міг долетіти до аеродрому Анапи на Кубані. Однак він не підлягає відновленню.

Російські літаки А-50 та Іл-22М зустрілися із ракетами «Patriot»_1
Читайте також:
Політика
Українці мусять здолати інфантилізм, аби не повторилися події 1917-1923 і 1932-1933 років. Без дорослішання, нація приречена на знищення.
08 квітня, 07:12
Війна
Минулими вихідними інґуське підпілля дало бій окупантам. На жаль, повстанці полягли у нерівному бою, але показали слабкість росії.
04 березня, 20:22
Війна
Будь-які пацифісти, говорячи про необхідність миру, насправді призводять усе до стану війни. Вони провокують її своїм безглуздим утопізмом.
27 лютого, 13:45
Політика
Наш національний інтерес не полягає в тому, щоб до влади у РФ прийшли чесні борці з корупцією, демократи та технократи. На жаль...
19 лютого, 20:39
Війна
Першими ламаються ті, хто повірив у перемогу за «2-3 тижні», каву у Криму й «незламні яйця ЗеНеВтіка». Пристібайтеся, входимо у пікé!
15 лютого, 20:39
Політика
Орієнтація на чужі геополітичні проєкти узалежнює нарешті суб'єктну Україну. Питання у тому, чи при владі у Києві будуть державники?
13 лютого, 07:15