Російські літаки А-50 та Іл-22М зустрілися із ракетами «Patriot»

ВІЙНА
16 січня, 19:55
Російські літаки А-50 та Іл-22М зустрілися із ракетами «Patriot»
Фото: Twitter

Цілком імовірно, що українські захисники утилізували два ворожі борти завдяки американській зброї. Авіація РФ продовжує тáнути й танýти.

З таким публічним припущенням виступив відомий у соціальних мережах фінляндський OSINT-аналітик Юрі Каскі. На основі відкритих джерел він стверджує, що утилізація російських літаків А-50 та Іл-22 могла відбутися тільки через застосування Повітряними силами Збройних Сил України ракет типу «Patriot».

Натомість російські z-пропагандисти на тлі мовчання офіційної пресслужби міністерства оборони нападу та вбивств ресурсної федерації московії ширять вигадки, щоби приховати правду. Ворогу важливо напустити «туман війни», щоби «глибинний народ» не почав ставити незручних питань Кремлю.

«Мене не дивує поведінка росіян, із ними й так усе зрозуміло. Нинішнє російське ставлення до збиття А-50 ВКС РФ і пошкодження Іл-22 варіюється від «дружнього вогню» до «участі 22 членів британської групи SAS із ПЗРК». Особисто мені важко зрозуміти, яка зброя використовувалася, якщо це не був дружній вогонь, у що я не вірю.

Відстань від території, контрольованої Україною, до місця, де, ймовірно, перебували вказані літаки, — на рівні або за межами дальності дії системи «Patriot» MIM-104D/E PAC-2, заявлена дальність дії якої становить 160 км (86 морських миль; або ж 99 миль). Попри це, схоже, що саме застосування «Patriot» є найпопулярнішою робочою теорією, яку я спостерігав і в інших моїх колег», — заявив Юрі Каскі.

Також медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам про те, що ворожий літак Іл-22М, який було збито українськими захисниками напередодні над Азовським морем, міг долетіти до аеродрому Анапи на Кубані. Однак він не підлягає відновленню.

Російські літаки А-50 та Іл-22М зустрілися із ракетами «Patriot»_1
Читайте також:
Війна
Удар по київських лікарнях був точно розрахований як ціла низка «меседжів» від путіна світові. Йому відкрито підігрують українські блохери.
10 липня, 13:42
Світ
Нещодавні теледебати двох дідів-американців за президентське крісло не віщують світові нічого доброго. Ми на порозі карколомних змін.
03 липня, 19:23
Політика
Якби не РФ зі своєю імперською шовіністичною агресією, такі структури не були б для України смертельно небезпечними. Але маємо те, що маємо.
26 червня, 20:32
Політика
Хвацькі на руку блазні використали механізм досягнення й утримання влади. Для «зелених» кон'юнктурників він є безчасовим явищем.
02 червня, 18:11
Політика
«Президент Голобородько» завершив виконання обов'язків голови держави Україна. Однак він продовжує сидіти на Банковій, узурпувавши владу.
21 травня, 13:36
Політика
Затяжна у часі й просторі війна росії проти України оголила купу проблем у різних регіонах. На це раніше не звертали достатньої уваги.
30 квітня, 07:09