Російські окупанти масово винищують українок на Херсонщині

КРИМІНАЛ
26 травня, 08:12
Російські окупанти масово винищують українок на Херсонщині

Корінні жителі зайнятих московитами районів Південної України, кому вдалося виїхати на вільну територію, розповіли про жахи "русского міра".

Відповідний текст виклали представники Руху опору на одному анонімних вітчизняних Telegram-каналів, який медіаагенція "Останній Бастіон" подає у повному обсязі нижче.

До уваги читачів! Попередження: наступний матеріал містить правдиву інформацію від очевидців, що може вплинути на вашу психіку.

«Херсонська область. Геноцид триває. Сьогодні в телефонному режимі спілкувалися з тими, хто залишив тимчасово окуповану росією Херсонщину. Люди виїхали з сіл 2 тижні тому за величезні гроші й не були розстріляні росіянами тільки через те, що їм просто пощастило.

Сказати, що люди пригнічені й багато чого бачили з того, що хочеться забути й ніколи не згадувати – це нічого не сказати. Тим більше, що вони в котрий раз переповідали побачене та скоєне росіянами у Херсонській області (після евакуації люди написали заяви в поліцію). Власне саме про це піде мова далі. Проте прізвищ не буде, поки тривають слідчі дії.

Якщо коротко: росіяни свідомо винищують жіноче населення в області! Саме тý частину, яка може мати дітей. Так, це робиться в основному у селах, але не тому, що поки немає відмашки робити те саме у містах. Причина в іншому – у селах менше проблем і менше розголосу, або взагалі немає.

Жінки просто зникають і їх не знаходять у більшості випадків. Тому що не шукають. Дійшло до того, що частина жінок і дівчат видаляють сторінки з Instagram, щоби не стати майбутньою жертвою (кацапи люблять ловити жертв, використовуючи соцмережі)!

Що далі? – Думаємо, неважко здогадатися: зґвалтування, тортури, смерть. Кінець історії. Власно у зв'язку з вище наведеним, частина дівчат і жінок свідомо не користуються косметикою та вдягаються у найбільш негарні речі, щоби не пропасти без вісті (це хоч трохи зменшує шанси потрапити до лап росіян).

Педофілія також трапляється. Люди бояться залишати дітей без догляду і на вулиці, у дворах. Так, в основному жертвами росіян стають дівчата, проте і хлопчиками теж не гребують, а потім вбивають. Мешканці Херсонщини стверджують, що росіяни свідомо знищують жінок! Різниця між рашистами, більшовиками та нацистами, станом на сьогодні, тільки у тому, що немає печей і газових камер.

Трупів жінок селах настільки багато, що навіть ґауляйтер Сальдо скаржився російським кремлівським кураторам на те, що кацапи "нє акуратниє": прикопують тіла неглибоко і тому зґвалтованих і закатованих дівчат часто знаходять місцеві жителі.

Епілог. Фактично, відбувається свідоме знищення нашої нації у "кращих традиціях" Гітлера-Сталіна. Той, хто цього не розуміє чи хоче домовитися з рашистами, – уже мертвий, або прямує на зустріч смерті».

Читайте також:
Політика
Знищення українських книг, чиє існування російські загарбники сприймають проявом "укронацизму" – лише одна з граней російського культурциду.
19 липня, 20:24
Кримінал
Усі ініціатори та виконавці здійснення актів геноциду українського народу будуть ідентифіковані та оголошені у міжнародний розшук.
22 червня, 21:45
Історія
За тих часів смертна кара була звичайною справою. І кати не приховували роду своїх занять, передавали навички свого ремесла синам.
19 червня, 09:56
Історія
Хронологія русифікації та знищення української мови, культури і нації
09 червня, 11:35
Війна
Представники російського окупаційно-терористичного контингенту використовують проти українців статеві злочини.
17 травня, 08:39
Світ
Російські окупаційно-терористичні сили повернулися до перевіреної більшовиками практики. Україну спустошують заради глобальної кризи.
11 травня, 20:23