Російські окупанти розікрали завод у Запорізькій області

КРИМІНАЛ
08 травня, 08:12
Російські окупанти розікрали завод у Запорізькій області
Фото: Facebook

Необільшовицька практика випаленої землі, здійснювана сьогодні московитами на Півдні України, набула загрозливих масштабів.

Зокрема, у Мелітополі окупаційний контингент спустошив промислове підприємство, про що повідомили у пресслужбі Запорізької обласної військової адміністрації.

Місцеві мешканці уточнюють, російських загарбників навели на прибутковий бізнес колаборанти, які нібито давно хотіли здійснити рейдерське захоплення.

«Пограбування промислових активів Мелітополя продовжується. Нещодавно окупанти вивезли всю продукцію та обладнання із заводу "Біол". А днями місцеві зняли на відео склади з награбованим майном, які залізницею везуть до Криму. Більшість вантажу становить листова оцинкована сталь у рулонах», – прокоментували ситуацію у пресслужбі Запорізької ОВА.

Водночас зауважимо, що вищевикладений факт – не єдиний подібний злочин рашистів, адже з території сусідньої Херсонщини вони також вивезли на московію вартісне обладнання з низки підприємств.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що з тимчасово окупованого Енергодара у бік Кримського півострова і Краснодарського краю росіяни планують незаконну депортацію громадян України.

Читайте також:
Кримінал
Продуктові склади та зерносховища у тимчасово окупованому Старобільську майже повністю спустошені російськими загарбниками.
23 червня, 17:00
Війна
Західним партнерам слід негайно збільшити збройну допомогу Україні, поки росія не захопила все Лівобережжя Дніпра й не заморозила війну.
14 червня, 21:45
Війна
Очікуючи на контрнаступ Сил оборони України у Херсонські області, російські загарбники вимушені споруджувати тимчасові фортифікації.
11 червня, 19:27
Війна
На тлі невдач окупантів на Харківщині командування армії агресора змінило основний напрямок, тепер це – Лисичанськ і Сєверодонецьк.
13 травня, 19:23
Кримінал
Як кажуть у народі, не зерном єдиним прагнуть розжитися російські необільшовики на тимчасово окупованій ними території України.
05 травня, 21:34
Політика
Дегенерати, котрі щільно оточили хворого бункерного щура з усіх боків, – одна з численних бід російської федерації. А їх – леґіон!
30 квітня, 09:21