Росіяни крадуть уцілілі трамваї з окупованого Маріуполя

ВІЙНА
24.12.2023, 10:26
Росіяни крадуть уцілілі трамваї з окупованого Маріуполя

Як і за часів більшовицької навали, Україну спустошують чужинці. Загарбники вивозять усе, що вважають придатним для користування.

Красномовним фотодоказом поділився радник Маріупольського міського голови Петро Андрющенко. За його словами, колаборанти з окупантами настільки знахабніли, що не цураються підмінювати факти відверті пропагандистською брехнею.

Російські агресори називають свій черговий «жест доброї волі» у Приазов'ї «вимушеним ремонтом громадського електротранспорту». Але, як показує минулий досвід, «ремонт» завжди завершується привласненням українського майна зайдами з Москви, Ростова-на-Дону чи Санкт-Петербургу.

«А поміж того, русня сп#здила повезла на ремонт черговий вагон трамвая із Маріуполя у невідомому поки що для нас напрямку. Той відреставрований та модернізований трамвай, що залишився як спогад про вільну Україну. А що ж так? Як же вся оця бла-бла-бла хрінь про велич московії? Дешеві мародери!», — заявив Петро Андрющенко.

Насамкінець медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує, що на тижні росіяни привласнили цілий Бердянський університет. На його основі окупанти створили фейковий «Азовський державний педагогічний університет».

Читайте також:
Політика
На жаль, росію неможливо зрозуміти та знайти на неї управу, не врахувавши, що головною її сутнісною рисою є гібридність. Так уже склалося.
22 березня, 07:12
Історія
Часи минають, держави міняються, але ворог зі Сходу лишається таким, яким його породили азійські кочовики ще за пізнього Середньовіччя...
14 березня, 20:25
Війна
Росіяни намагаються забити останній гвіздок у труну української науки та культури. Для цього у них є ракети, дрони, снаряди та інша зброя.
14 березня, 13:48
Полтава
Замість наведення ладу у громаді чиновники відверто займаються варварською профанацією. І платять за це пересічні жителі Лубен.
12 лютого, 19:21
Світ
Попервах авіаційні та артилерійські удари завдавалися бойовиками ЦАХАЛ по житловій забудові. Тепер настала черга культових споруд.
09 січня, 19:54
Війна
Міністр оборони держави Ізраїль призначив скандального 66-річного Аміда Еяла Каріма духовним наставником армії. Рабин благословляє ґвалт.
05.12.2023, 08:27