Росіяни закопуються в український чорнозем і бетонують підступи до Мелітополя

ВІЙНА
14.11.2022, 17:00
Росіяни закопуються в український чорнозем і бетонують підступи до Мелітополя

Очевидно, у самозваної "другої армії світу" все настільки йде за планом, що настав час до справжньої оборони у стилі "дідів-прадідів".

Відповідні знімки з тимчасово окупованого російськими терористами Мелітополя оприлюднили місцеві журналісти, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, загарбники звозять до міста бетонні плити з Генічеська та вербують населення для копання окопів, натомість власну солдатню розквартировують у порожніх оселях.

Водночас уточнюється, що після втечі з Правобережжя Херсонщини та частини Миколаївщини, московити взялися збільшувати свою присутність саме на Півдні Запорізької області.

«Біля Сокологірного рашисти розбирають дороги з бетонних плит і зрошувальних каналів. Далі звозять їх в одну точку. Після вантажать краном і розвозять лівим берегом, із них будують свої укріплення. Наші очі простежили за цими плитами та визначили, що частина з них їде до Мелітополя із Генічеського району.

У ліс поруч із Приазовським Мелітопольського району зайшов кількісно великий підрозділ армії росії. Ходять ці "вояки" у нас вулицями і шукають дворами, де б чогось випити. Один сказав, що їх у лісі до 5 тисяч і, що скоро розміщуватимуться по будинках. У селах Мелітопольського району окупанти шукають чоловіків для надсилання на примусові роботи з будівництва фортифікаційних споруд», – повідомили у РІА "Мелітополь" із посиланням на партизанів із Руху опору.

Також стало відомо, що вулиці тимчасово загарбаного московитами міста переповнені ворожою військовою технікою, помічено з десяток танків, бойових машин піхоти, артилерійських і ракетних установок.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що мелітопольські тероборонівці показали, як нищать російську техніку на Запорізькому напрямку Південного фронту, де нині гаряче.

Росіяни закопуються в український чорнозем і бетонують підступи до Мелітополя_1
Читайте також:
Війна
Українські захисники рішуче витискають російських загарбників зі східних районів Харківщини, завдаючи ворогам втрат у живій силі та техніці.
29 січня, 20:42
Війна
Оперативна інформація про ситуацію на фронті станом на ранок 29 січня
29 січня, 08:50
Війна
Оперативна інформація про ситуацію на фронті станом на ранок 27 січня
27 січня, 10:45
Війна
Оперативна інформація про ситуацію на фронті станом на ранок 25 січня
25 січня, 11:11
Війна
Невелика частина Харківської області все ще перебуває під окупацією, але українські захисники не дають ворогам відновити наступальні дії.
24 січня, 20:54
Війна
Оперативна інформація про ситуацію на фронті станом на ранок 24 січня
24 січня, 10:09