Росіяни закриють всі захоплені шахти українського Донбасу

ВІЙНА
28 квітня, 17:21
Росіяни закриють всі захоплені шахти українського Донбасу
Фото: YouTube

«Подарунок» гірнякам Донеччини та Луганщини від Москви. Всі нерентабельні шахти будуть знищені окупаційним ворожим режимом.

Невтішні відомості оприлюднив незалежний український журналіст, уродженець Донецька Денис Казанський. Водночас він додав, що Кремль дозволить працювати лише одиницям без державної підтримки, тим шахтам, які захопили ґауляйтери та олігархи РФ.

Стільки років «погана Україна» (за твердженням кремлівської пропаганди та зазомбованих донбасівців — прим. ред.) виділяла для шахтарів дотації, щоби зберегти робочі місця та врятувати від загибелі шахтарські міста та селища. І ось тепер прийшла «люба матінка-росія» і поклала цьому край.

«Для низки населених пунктів загарбаних росіянами Донеччини та Луганщини це означає остаточну смерть та знелюднення через різке зростання безробіття. Те, у чому роками звинувачували Україну принесла на блюдечку росія. Сюрреалізм якийсь, скажете ви. Ні, це дійсність «русскаґо міра», звикайте», — заявив Денис Казанський.

Своєю чергою, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам про те, що війна росії проти України стосується усього світу. Путінська пропаганда намагається всіма засобами дезінформації не допустити публікації правди про російську агресію.

Читайте також:
Війна
Поки на вільних тренерах України й далі розмірковують, як демократично дерусифікувати топонімію, в окупації все погано. ФСБ діє методами ЧК.
10 червня, 06:07
Опінії
Ворог здатен перемогти. Українці ж у цілому не хочуть воювати, що видно з мобілізації; немає довіри до політичного і військового керівництва
05 червня, 13:47
Війна
Щодня ворогу вдається просуватися вперед на кілька кілометрів. Ситуація на Східному фронті для наших захисників украй критична.
30 травня, 06:08
Опінії
Тбілісі вагітний революцією, на яку, швидше за все, чекай примусовий аборт. Промосковський режим не віддасть владу народу.
26 травня, 17:20
Війна
Знищуючи енергетичну інфраструктуру (не без успіху), ворог сподівається на наш внутрішній бардак. Корупція та непотизм їм тільки на руку.
15 травня, 07:10
Війна
За вказівкою московитів колаборанти розпочали призов на строкову службу до армії РФ повнолітніх юнаків у захоплених містах і селах Півдня.
26 квітня, 12:31