Росіяни злякалися американського бомбардувальника B-52

СВІТ
12 березня, 21:58
Росіяни злякалися американського бомбардувальника B-52
Фото: Google

Після вчорашнього ефектного прольоту стратегічного ракетного бомбоносця Військово-повітряних сил США на Росії мертва тиша.

Крилата фортеця типу B-52 у супроводі двох винищувачами показово наблизилися на 200 кілометрів до Санкт-Петербурга, відпрацювавши імітацію атаки по місту.

Як раніше повідомляла інформаційна агенція "Останній Бастіон", американський літак показово порушив повітряний простір РФ у Фінській затоці, на що у Москві досі ніяк не відреагували.

Уявіть, минула вже доба, але ні Кремль, ні міністерство нападу та агресії оборони, ні міністерство закордонних справ, ні навіть заступник голови Ради безпеки Дмітрій Мєдвєдєв досі не прокоментували цю подію.

Це яскраво демонструє, у кого є, прости Господи, сталеві яйця, а хто звично задовольняється власною жовчу у совєцькому бункері без Інтернету десь посеред Уральських чи Алтайських гір.

Маневр бомбового ракетоносця B-52H Stratofortress був здійснений у зоні потенційної роботи російської системи протиповітряної оборони, котра, як виявилася, або дірява, або зовсім відсутня, бо не прикриває стратегічно важливий терен поблизу імперської столиці.

Відтак, про будь-яке перехоплення чи протидію подібним авіанальотам, особливо масовим, як полюбляють yankees, з боку ресурсної федерації московії й мови не може забути.

На очах усього світу, принаймні мільйонів людей, які припали до екранів і моніторів, носій атомної зброї відпрацював тренування пуску ракет по Санкт-Петербургу з околицями, звівши нанівець усю російську пропаганду про грізні "Сарматушки" та "ядерний попіл".

Станом на вечір 12 березня літак B-52H Stratofortress у супроводі винищувачів F-16 був помічений у небі над Ізраїлем і Палестиною, звідки рушив у бік Саудівської Аравії та Індійського океану.

Натомість "Останній Бастіон" закликає читачів не забувати, що через пошкодження літака А-50 у Білорусі російська авіація змушена покладатися на наземне управління та винищувачі супроводу.

Автор : Данило Катраник
Читайте також:
Світ
Застарілі китайські аналоги совєцьких військових літаків типу "МиГ-19" та "МиГ-21" невдовзі стануть безпілотними літальними апаратами.
07 квітня, 17:18
Політика
Повітряний простір над колишньою столицею Російської імперії такий самий дірявий, як і решето, – доведено стратегічним літаком типу "B-52".
11 березня, 21:48
Політика
Чинний словацький міністр оборони Ярослав Надь підтвердив, що Сили оборони України невдовзі зміцнять повітряну безпеку.
09 березня, 21:30
Світ
Авіакомпанія "Антонов" доставила з Франції до США цивільний телекомунікаційний супутник Airbus Defense
27.10.2022, 14:53
Світ
У найближчі два місяці Туреччина представить удосконалений бойовий літак Hürjet
18.01.2022, 17:35
Світ
Багаторічна проблема палестинців в умовах фактичного поневолення не вирішується. Державне утворення Ізраїль уникає відповідальності.
вчора, 19:55