Росіянки летять до Аргентини народжувати дітей

СВІТ
24 лютого, 12:20
Росіянки летять до Аргентини народжувати дітей
Фото: google

Все більше російських вагітних жінок летять народжувати в Аргентину в пошуках громадянства для своєї дитини.

Південноамериканська країна переживає серйозну економічну кризу. Минулого року вона була четвертою за рівнем інфляції у світі. Тож видається несподіванкою, що Буенос-Айрес став магнітом для тисяч росіянок, які хочуть народити своїх дітей в Аргентині.

Лише за останні три місяці в країну в'їхали понад 5800 вагітних росіянок, повідомила директорка Національного управління міграції країни (DNM) Флоренсія Каріньяно. "На одному рейсі було 33 вагітні громадянки росії", - додала вона.

Аргентина — не перша країна, де набув популярності "пологовий туризм", який полягає у виїзді за кордон з метою народження і отримання місцевого паспорта. Багато країн ухвалили принцип jus soli або "право землі", згідно з яким ті, хто народився на території країни, автоматично отримують її громадянство.

Але юристи застерігають жінок від розповсюдженого шахрайства. Міграційні веб-сайти обіцяють «громадянство для батьків одразу після народження дитини» в Аргентині, а також повідомляють, що для отримання громадянства немає необхідності жити в країні. На думку правозахисників, ці дві заяви є неправдивою інформацією.

Аргентинська влада розправляється з індустрією «дитячого туризму», здійснюючи поліцейські рейди в кількох місцях Буенос-Айреса протягом лютого. Кримінальні розслідування були відкриті щодо кількох компаній, які пропонують ці послуги. Однак, попри юридичні труднощі, вони все ще продовжують рекламувати свою діяльність.

Аргентинці побоюються, що бум народжуваності серед росіян може приховувати щось більш зловісне. Флоренсія Каріньяно сказала, що деякі люди можуть скористатися перевагами імміграційних пільг, які надають іноземцям, чиї діти народилися в країні, щоб отримати аргентинський паспорт і використовувати його в злочинних цілях.

"Трьох російських шпигунів, які мали аргентинське громадянство, знайшли у Словенії. Звичайно, якщо ми почнемо розслідування, то виявимо, що ці люди приїздили народжувати дитину в Аргентину", — зазначила вона.

Читайте також:
Життя
Ця рідина найкраща для гідратації, проте мова йде не про воду!
вчора, 14:08
Життя
До Всесвітнього дня молока "Останній Бастіон" підготував добірку незвичайних фактів про цей популярний продукт
01 червня, 13:34
Життя
Рожевого кольору не існує у зовнішній реальності як довжини хвилі світла, але є як сприйняття в нашій свідомості.
31 травня, 15:35
Життя
Виявилося, що дурість сама по собі набагато небезпечніша, ніж ми звикли про неї думати... На цьому наполягає відомий італійський науковець!
30 травня, 18:56
Світ
Нещодавно археолог Мостафа Вазірі зробив приголомшливе відкриття, рівного якому не було понад 100 років. Розкриваємо таємницю нашим читачам.
27 травня, 17:19
Життя
Низка дослідницьких експериментів довела, що фотографії з їжею викликають у людей відчуття насиченості та ситості.
24 травня, 18:25