Розмінування вулиць Чернігова – будні песика «Патрона»

19 березня, 21:33
Розмінування вулиць Чернігова – будні песика «Патрона»

Собака, який став справжнім живим талісманом, продовжує нести щоденну варту і виявляти вибухові пристрої у Чернігові.

Йдеться про "Патрона", тамтешнього янгола-охоронця з обласного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Маленький звір без перебільшення – герой для багатьох українських користувачів соціальних мереж, адже не стільки сприяє розмінуванню, скільки вселяє надію на нашу спільну перемогу.

«Наш войовничий песик – талісман чернігівських піротехніків продовжує нести службу! З початку війни він разом із саперами ДСНС знешкодив майже 90 вибухонебезпечних предметів. Дякуємо, друже, за невтомну працю», – прокоментували у пресслужбі ГУ ДСНС України у Чернігівській області.

Зауважимо, що зворушливого песика-сапера з громадськістю познайомили тільки цього тижня під час чергового виїзду надзвичайників на місце падіння ворожого снаряду, який не розірвався.

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", "брати" наші менші теж мають почуття і потребу у постійному спілкуванні з людиною.

вибір редакції
Читайте також:
Життя
Повчальна історія про кошики для покупок у крамниці від добродушного мешканця країни Сонця, що сходить, журналіста Тецуя Като.
12 березня, 17:16
Життя
В одній пляшці шампанського аж 10 мільйонів бульбашок.
30 січня, 15:07
Життя
Щорічно 11 січня в Японії відзначають День собак на честь знаменитого на весь світ пса Хатіко, увічненого у літературі та кіно.
12 січня, 10:35
Життя
Кінематична реплікація ніколи раніше не спостерігалася серед живих істот
03.12.2021, 12:38
Книги
Безпрецедентний прояв гуманізму від каральної інстанції...
20.11.2021, 18:53
Життя
Світло-жовтий розчин твердих смоляних кислот у суміші терпенів, відомий у народі як живиця, – є недооціненим лікувальним засобом.
18.11.2021, 13:22