Розмінування вулиць Чернігова – будні песика «Патрона»

19.03.2022, 21:33
Розмінування вулиць Чернігова – будні песика «Патрона»

Собака, який став справжнім живим талісманом, продовжує нести щоденну варту і виявляти вибухові пристрої у Чернігові.

Йдеться про "Патрона", тамтешнього янгола-охоронця з обласного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Маленький звір без перебільшення – герой для багатьох українських користувачів соціальних мереж, адже не стільки сприяє розмінуванню, скільки вселяє надію на нашу спільну перемогу.

«Наш войовничий песик – талісман чернігівських піротехніків продовжує нести службу! З початку війни він разом із саперами ДСНС знешкодив майже 90 вибухонебезпечних предметів. Дякуємо, друже, за невтомну працю», – прокоментували у пресслужбі ГУ ДСНС України у Чернігівській області.

Зауважимо, що зворушливого песика-сапера з громадськістю познайомили тільки цього тижня під час чергового виїзду надзвичайників на місце падіння ворожого снаряду, який не розірвався.

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", "брати" наші менші теж мають почуття і потребу у постійному спілкуванні з людиною.

Читайте також:
Життя
Глобальні зміни клімату за минулі 100 000 років можуть бути наслідком зсувів земної кори. А відтак і відповідних рухів географічних полюсів.
04 грудня, 19:32
Життя
Пил із поверхні Червоної планети прямо впливає на забарвлення сходу і заходу Сонця. Науковців досі спантеличує цей феномен.
08 листопада, 06:59
Історія
На березі однієї з приток річки Амазонка науковці натрапили на унікальну знахідку. Йдеться про наскельні малюнки доколумбової доби.
26 жовтня, 06:21
Життя
Виявилося, дурість сама по собі набагато небезпечніша, ніж ми звикли про неї думати... На цьому наполягає відомий італійський науковець!
17 жовтня, 13:31
Світ
За минулі десятиліття у різних частинах світу було виявлено кілька «спірних» рукописів. Академічна наука намагається їх свідомо уникати.
15 жовтня, 16:07
Світ
Найвища верхівка Альпійського хребта і всієї Західної Європи стала нижчою. Станом на сьогодні висота гори Монблан становить 4805,59 метра.
06 жовтня, 15:59