Розвал Росії вигідний не лише Україні, а й Заходу

ПОЛІТИКА
01.02.2023, 08:32

Представники кількох уярмлених Москвою корінних етносів і національних рухів вперше в історії виступили з трибуни Європейського парламенту.

Відповідний фото- і відеозвіт із доленосної для всього континенту події оприлюднили учасники V Форум вільних народів ПостРосії, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

На заході, підтриманого європарламентарями та народними депутатами України, уклали та підписали спільну Декларацію, яка спонукає світ визнати РФ неспроможною на існування єдиною державою (анґл. Failed State), а тому її варто дезінтегрувати й демонтувати за прикладом попередника – СССР.

Зачитував документ перед присутніми політиками голова Кабінету міністрів Чеченської Республіки Ічкерія за кордоном Ахмед Закаєв, який наголосив, що «теперішня Росія – не моноліт і не одна нація, а колоніальна континентальна імперія, де є сотні колонізованих фактично окупованих корінних народів».

Учасники Форуму прийшли до спільного знаменника з українськими та європейськими парламентарями з приводу того, що розвал РФ вирішує остаточно питання ядерного роззброєння, бо уряди майбутніх незалежних держав, як Ічкерія, Карелія чи Татарстан обміняють ядерну зброю, яка дісталася їм у "спадщину", на визнання світом своїх суверенітетів.

Окремо було винесено питання виплати постраждалій від воєнної агресії Україні репарацій, які у вигляді 10-15% від сировинного експорту будуть передавати новоутворені країни на руїнах ресурсної федерації московії, – це необхідна умова легітимізації міжнародною спільнотою.

Цілком очевидно, що Москву слід позбавляти (у разі потреби, силовими методами, як воєнна інтервенція зовні – прим. ред.) здатності не лише керувати та визискувати з поки що своїх суб'єктів, а й відібрати роль як світового, так і регіонального геополітичного гравця, місце якого на "смітнику історії".

А проте "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що мокшанська діаспора оголосила про відновлення національного руху і боротьбу за суверенітет окупованої Москвою Республіки Мордовія.

Читайте також:
Спорт
Спортивна подія відбулася 16-17 лютого. Участь у змаганні взяли представники 19 команд у віці 14-15 років із чотирьох областей.
22 лютого, 06:09
Полтава
Полтавщина — самобутній край, де крім літературної спадщини Івана Котляревського і галушок є маловідомі широкому загалові народні традиції.
16 січня, 21:37
Полтава
Займання сталося у ніч проти 14 січня у будівлі на вулиці Липневій поруч із Гожулами. Причини пожежі станом на цю мить поки невідомі.
14 січня, 19:57
Життя
Цвинтарі у містах північних і центральних федеральних земель Німеччини припинили ховати небіжчиків. Усе через аномальну повінь.
07 січня, 13:57
Кримінал
Натомість в Україні прислуга сіоністів керує державою з Печерських пагорбів Києва та збагачується на війні. Нахабству блазнів немає меж.
02 січня, 21:21
Полтава
Мама незламного українського патріота з Краматорська, закатованого російськими окупантами, юнака Степана Чубенка відзначає ювілей.
08.12.2023, 14:25