Розвал Росії вигідний не лише Україні, а й Заходу

ПОЛІТИКА
01 лютого, 08:32

Представники кількох уярмлених Москвою корінних етносів і національних рухів вперше в історії виступили з трибуни Європейського парламенту.

Відповідний фото- і відеозвіт із доленосної для всього континенту події оприлюднили учасники V Форум вільних народів ПостРосії, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

На заході, підтриманого європарламентарями та народними депутатами України, уклали та підписали спільну Декларацію, яка спонукає світ визнати РФ неспроможною на існування єдиною державою (анґл. Failed State), а тому її варто дезінтегрувати й демонтувати за прикладом попередника – СССР.

Зачитував документ перед присутніми політиками голова Кабінету міністрів Чеченської Республіки Ічкерія за кордоном Ахмед Закаєв, який наголосив, що «теперішня Росія – не моноліт і не одна нація, а колоніальна континентальна імперія, де є сотні колонізованих фактично окупованих корінних народів».

Учасники Форуму прийшли до спільного знаменника з українськими та європейськими парламентарями з приводу того, що розвал РФ вирішує остаточно питання ядерного роззброєння, бо уряди майбутніх незалежних держав, як Ічкерія, Карелія чи Татарстан обміняють ядерну зброю, яка дісталася їм у "спадщину", на визнання світом своїх суверенітетів.

Окремо було винесено питання виплати постраждалій від воєнної агресії Україні репарацій, які у вигляді 10-15% від сировинного експорту будуть передавати новоутворені країни на руїнах ресурсної федерації московії, – це необхідна умова легітимізації міжнародною спільнотою.

Цілком очевидно, що Москву слід позбавляти (у разі потреби, силовими методами, як воєнна інтервенція зовні – прим. ред.) здатності не лише керувати та визискувати з поки що своїх суб'єктів, а й відібрати роль як світового, так і регіонального геополітичного гравця, місце якого на "смітнику історії".

А проте "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що мокшанська діаспора оголосила про відновлення національного руху і боротьбу за суверенітет окупованої Москвою Республіки Мордовія.

Читайте також:
Війна
Безпілотний літальний апарат невідомого походження вчергове атакував трубу, якою транзитується "чорне золото" із РФ до Європи.
21 березня, 22:00
Війна
На території тимчасового непідконтрольного українському уряду міста у Запорізькій області стався вибух, палають кілька автівок.
14 березня, 18:24
Світ
Переляк на Брянщині. Кремлівський бункерний щур не зумів передбачити зухвалу акцію тих, кого не ставив навіть за людей.
02 березня, 21:23
Світ
США підкреслили, що російська місія не була небезпечною чи провокаційною, і літаки не становили загрози.
15 лютого, 13:27
Світ
Сепаратисти Західного Папуа, які викрали пілота, вимагають від Австралії та Нової Зеландії розірвати військові відносини з Індонезією.
09 лютого, 15:07
Світ
Правоохоронці Соломонових Островів застосували сльозогінний газ до прихильників скинутого протайванського прем'єра
07 лютого, 19:54