Румунія простягнула руку помочі Україні, поки Польща б'є в спину

ЕКОНОМІКА
07 січня, 18:02
Румунія простягнула руку помочі Україні, поки Польща б'є в спину
Фото: Twitter

Наші гонорові західні сусіди, котрим як росіянам муляє історія, воліють користати з жертви агресії. Варшава відверто заграє з вогнем.

Своєю чергою, Бухарест навпаки всіляко посилює двосторонні відносини з Києвом. Днями стало відомо, що румунські дорожники на вимогу тамтешнього уряду оперативно споруджують чотирисмугову магістраль.

Нова автотраса пролягатиме від прикордонного міста Сірет (впритул до Чернівецької області — прим. ред.) до Бухареста, де розташовано річковий порт на Дунаї. Фактично, Україна отримає стратегічний європейський транспортний коридор.

Згідно з відомостями румунської преси, майже 3000 робітників та сотня автомобільної техніки у режимі 24/7 будують першокласну дорогу, мета якої — допомогти українським аграріям вивозити свою продукцію. Серед кінцевих пунктів зазначено не тільки чорноморські (Варна і Констанца), а й еґейські порти Греції (Александропулі та Кавала).

А тим часом польський єврокомісар Януш Войцеховський вимагає запровадження певних обмежень для української сільськогосподарської продукції у наступному рішенні про продовження режиму вільної торгівлі ЄС з Україною. Варшава в його особі не бажає підставляти плече Києву у скрутний час.

Своєю чергою, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що на тлі російської воєнної агресії Україна мусить наростити обсяги власного експорту, а не існувати лише коштом імпорту і подачок Заходу. Без цього наша економіка не встоїть.

Румунія простягнула руку помочі Україні, поки Польща б'є в спину_1
Читайте також:
Війна
Нині критично необхідний крок для запобігання нападу росії вже на саму Європу, якщо Україна впаде, — втручання Північноатлантичного альянсу.
07 квітня, 12:04
Війна
На Заході знову активізуються голоси, які просувають конспірологію, буцімто Київ зірвав перемовини весною 2022 року. Це відверта брехня!
18 березня, 06:01
Політика
Поразка ресурсної федерації московії на полі бою залежить від політичної волі Заходу. Більше грошей і зброї для ЗСУ — менше загроза.
29 лютого, 14:56
Світ
Навіть за сценарію, коли Україна перемагає ресурсну федерацію московії, на континенті зберігатиметься загроза. КНР і США скористаються цим.
13 лютого, 08:26
Війна
Яким може бути договір із росією щодо припинення війни? Як мінімум, окупація всього Лівобережжя, роззброєння ЗСУ і тотальний геноцид.
12 лютого, 07:12
Економіка
Біда вітчизняних політиків у тому, що уявлення про Китай засновані на заявах профанів, а не аналізі робіт істинного марксиста товариша Сі.
04 лютого, 13:00