Сенат США підготував новий санкційний удар по Кремлю

СВІТ
13 січня, 10:06
Сенат США підготував новий санкційний удар по Кремлю
Фото: Reuters

Обидві палати американського парламенту узгодили пакет санкцій особисто проти Владіміра Путіна і низки держслужбовців РФ.

Відповідну інформацію з сесійної зали Сенату США оприлюднило видання "The Washington Post", передає агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що нові жорсткіші заборони та обмеження торкнуться у першу чергу фінансових установ і передбачають відключення РФ від платіжної системи SWIFT.

Черговий пакет санкцій підготовлений американськими сенаторами-демократами та одноголосно підтриманий їхніми політичними опонентами з Республіканської партії.

При цьому відомо, що у Палаті представників США теж уже досягнуто певної згоди щодо підтримки майбутніх санкцій, які будуть негайно накладені на путінський режим у разі широкомасштабного наступу на Україну.

Крім того, американські народні обранці пропонують поширити санкційний тиск і на ті російські компанії, котрі надають захищені системи обміну повідомленнями, використовувані банками під час розрахункових операцій.

«Станом на цю мить в адміністрації президента Джозефа Байдена готують одразу кілька сценаріїв. Йдеться не лише про відключення фінансових інституцій від системи SWIFT, а ще й технологічні санкції проти "улюблених галузей" Путіна – аерокосмічної та збройової», – поінформувало видання "The Washington Post".

Варто зауважити, що у разі реалізації хоча б одного з вищенаведених варіантів санкційного тиску, росіяни залишаться без технологічних новинок (телефонів, ноутбуків тощо) і побутової електроніки, розробленої у США.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що фінський бізнес навпаки проти відключення РФ від системи SWIFT, бо непогано заробляє.

Читайте також:
Світ
Загалом до карїни мають прибути 1700 військових США
04 лютого, 19:05
Світ
ВПС Норвегії вперше підняли новітні винищувачі F-35
03 лютого, 17:35
Світ
Це переміщення військ не має відношення до 8,5 тис. військовослужбовців, готових до перекидання в Європу
02 лютого, 20:25
Світ
Це відбувається на тлі зростаючої загрози в Чорному морі
20 січня, 18:08
Світ
Аналітики стратегічного дослідницького інституту США занепокоєнні нерішучістю Білого дому у перемовинах із путінським режимом.
17 січня, 11:40
Світ
У разі, коли тривалі перемовини колективного Заходу з Кремлем зайдуть у глухий кут, НАТО протистоятиме окупанту на полі бою.
11 січня, 10:55