Схиблений на українському питанні Путін – агресор і жертва в одній особі

ВІЙНА
20.06.2022, 19:24
Схиблений на українському питанні Путін – агресор і жертва в одній особі

Владімір Путін є безнадійно хворою істотою, що всіма фібрами власного малого тіла ненавидить і прагне вбити тих, хто йому не підкоряється.

Зокрема, кремлівський бункерний щур лютує через всенародний спротив і потяг українців до свободи та вільного життя в об'єднаній Європі.

Про це на своїй Facebook-сторінці пише відома вітчизняна журналістка і політтехнолог Олеся Яхно, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

За її словами, хвороблива путінська маніакальність і зосередженість на українській тематиці засвідчує відверту закомплексованість російського диктатора, дріб'язковість його як історичної постаті.

«Трохи психоаналізу. Намагаюся зрозуміти: звідки у Путіна така люта ненависть до України та українців? Звідки вона взялася, і як виникла? Зазвичай люди, які впадають у ненависть, чимось травмовані – вони потім хочуть цю ненависть, яка накопичується всередині, на когось спрямувати.

Виходить, ніби, агресор і жертва в одній особі. Не знаю, може "раба на галерах", ну, тобто Путіна, хтось мучив у його житті ще до приходу до влади різними "наказами", яким він був змушений підкорятися. Тому тепер він усе це накопичене перенаправляє на війну проти України – держави та людей, які не підкоряються "наказам" Кремля», – стверджує Олеся Яхно.

Прикметно, що за всю історію московської державності подібної характеристики до Путіна удостоювався не один керманич сусідньої країни-агресорки, приміром, царі Пьотр I та Єкатєріна II, а також вождь Іосіф Джуґашвілі-Сталін.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що кремлівський бункерний щур вкотре зізнався, що війну проти України розпочав з однією єдиною метою – захопити наші землі й вчинити геноцид.

Автор : Олеся Яхно
вибір редакції
Читайте також:
Життя
На відміну від медицини, у цій площині немає великої кількості наукової інформації, на яку можна було б спиратися із 100%-ми вірогідністю.
01.07.2023, 18:55
Життя
Війна – це завжди біль, людські втрати, страх і обмеження. Але навіть до такої надзвичайної ситуації призвичаюються.
23.11.2022, 16:59
Життя
Емоційні та фізичні реакції, які слідують за травматичною подією, зазвичай є дуже інтенсивними.
02.11.2022, 18:09
Війна
Повертаючися після виснажливих боїв, військовослужбовці Міністерства внутрішніх справ потребують невідкладної психологічної допомоги.
05.10.2022, 18:34
Політика
Яблуко від яблуні недалеко падає.
03.03.2021, 11:50
Війна
Такий крок сторони виправдали тим, що за європейські гроші має купуватись лише європейська продукція
09:08