Схиблений на українському питанні Путін – агресор і жертва в одній особі

ВІЙНА
20 червня, 19:24
Схиблений на українському питанні Путін – агресор і жертва в одній особі

Владімір Путін є безнадійно хворою істотою, що всіма фібрами власного малого тіла ненавидить і прагне вбити тих, хто йому не підкоряється.

Зокрема, кремлівський бункерний щур лютує через всенародний спротив і потяг українців до свободи та вільного життя в об'єднаній Європі.

Про це на своїй Facebook-сторінці пише відома вітчизняна журналістка і політтехнолог Олеся Яхно, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

За її словами, хвороблива путінська маніакальність і зосередженість на українській тематиці засвідчує відверту закомплексованість російського диктатора, дріб'язковість його як історичної постаті.

«Трохи психоаналізу. Намагаюся зрозуміти: звідки у Путіна така люта ненависть до України та українців? Звідки вона взялася, і як виникла? Зазвичай люди, які впадають у ненависть, чимось травмовані – вони потім хочуть цю ненависть, яка накопичується всередині, на когось спрямувати.

Виходить, ніби, агресор і жертва в одній особі. Не знаю, може "раба на галерах", ну, тобто Путіна, хтось мучив у його житті ще до приходу до влади різними "наказами", яким він був змушений підкорятися. Тому тепер він усе це накопичене перенаправляє на війну проти України – держави та людей, які не підкоряються "наказам" Кремля», – стверджує Олеся Яхно.

Прикметно, що за всю історію московської державності подібної характеристики до Путіна удостоювався не один керманич сусідньої країни-агресорки, приміром, царі Пьотр I та Єкатєріна II, а також вождь Іосіф Джуґашвілі-Сталін.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що кремлівський бункерний щур вкотре зізнався, що війну проти України розпочав з однією єдиною метою – захопити наші землі й вчинити геноцид.

Автор : Олеся Яхно
Читайте також:
Політика
Яблуко від яблуні недалеко падає.
03.03.2021, 11:50
Війна
В очікуванні ймовірного нападу сил агресора з білоруської території, наші захисники на Заході України продовжують зміцнювати кордон.
17:01
Війна
На Херсонщині лягли відпочити електроопори, які ведуть від Каховки до межі з Кримом
16:25
Війна
Окупанти, ймовірно, втратили сім літаків
13:55
Війна
Також Україна отримає значну кількість ракет для РСЗВ
10:13
Війна
8 жителів Донецької та Луганської областей, які нещодавно виїхали до Саранська, поклялися шанувати та дотримуватися законів РФ.
09:02