Щури тікають із корабля, поспіхом залишаючи «острів» Крим

ПОЛІТИКА
12.08.2022, 18:12
Щури тікають із корабля, поспіхом залишаючи «острів» Крим

Після вибухів у селищі Новофедорівка неподалік міста Саки, з тимчасово окупованого Кримського півострова почали масово виїжджати росіяни.

Відомості про це в інтерв'ю "5 Каналу" озвучив голова керівник управління з правових питань та закордонних справ Меджлісу кримськотатарського народу Ескендер Барієв.

За його словами, наразі активно залишають наш південний регіон наступні 3 категорії людей: власне, сезонні відпочивальники; ті, хто переїхав до Криму на постійне місце проживання з РФ; і ті, підтримують війну проти України.

«Люди, які приїжджали на відпочинок, тепер стали виїжджати, і не тільки з Сакського району, а й з інших районів окупованого півострова. У них паніка, і, на мій погляд, це добре. Вони повинні розуміти, що вони незаконно приїхали у Крим. Цього року відпочивальників дуже мало у порівнянні з іншими роками, тому що порушена логістика – немає літаків до Криму. Вони приїжджають або автівкою, або залізничним транспортом через Керченський міст», – висловився Ескендер Барієв.

Представник Меджлісу наголосив, що всім росіянам, які незаконно перебувають в Криму з 2014 року і також місцевим колаборантам пора збирати речі та їхати геть, допоки ще існує переправа з Краснодарським краєм.

Окремо "Останній Бастіон" радить читачам згадати, що внаслідок вибухів на аеродромі "Саки" поблизу Новофедорівки росія втратила 7 літаків, ще 2 ймовірно пошкоджені.

Читайте також:
Світ
Ухилянтам від мобілізації у ресурсній федерації московії тепер не можна буде відсидітися у безпеці на Заході, фіни запровадили санкції.
27 січня, 16:47
Кримінал
Цілком імовірно, що всі вони вже утилізовані у степах на Півдні та Сході України, бо були бойовиками приватної військової компанії "Вагнер".
26 січня, 16:12
Політика
Борець за права пригноблених в усьому світі Кеннет Рот не зміг потрапити до складу професури найелітнішого американського університету.
12 січня, 20:55
Війна
Загартовані у боях з російськими загарбниками військовослужбовці Сил оборони України настільки грізні, що одним своїм видом лякають сусідів.
05 січня, 21:24
Світ
Волонтерський рух у РФ – явище нове і доволі сумнівне, бо здебільшого є пропагандистським, націленим виключно на внутрішнього споживача.
24.12.2022, 18:01
Світ
На тлі постійних невдач на українському фронті кремлівський бункерний щур наказав посилити обороноздатність столиці тюрми народів.
21.12.2022, 22:22