Сибірський самостійник відзначив народини за ґратами у Москві

ПОЛІТИКА
24 січня, 12:31
Сибірський самостійник відзначив народини за ґратами у Москві
Фото: Останній Бастіон

Коли борешся за свободу своєї батьківщини та за Україну, але залишаєшся на самоті. Така лиха доля спіткала Ігоря Кузнєцова з Томська.

Чоловік був і лишається проукраїнським діячем, який прагне здобути суверенітет для Сибіру, але Кремль проти. Про це кореспонденту медіаагенції «Останній Бастіон» заявив соратник Кузнєцова — уральський самостійник та політичний вигнанець Андрєй Романов.

З його слів, борця за волю Сибіру понад рік утримують у московському СІЗО №4 суворого режиму, куди не має вільного доступу адвокати. Відповідне рішення ухвалив суд після проходження Ігорем Кузнєцовим психолого-психіатричної експертизи у Науково-дослідному інституті імені Сербського.

Доволі символічно, що 22 січня уральський самостійник відзначив за ґратами своє 59-річчя. Тепер зрозуміло, звідки у пана Кузнєцова такий потяг до українства, що він став рішуче проявляти ще під час Революції гідності (взимку 2013-2014 року).

«Мій друг відсвяткував, якщо так можна говорити, день народження у московських катівнях. Ігорю 59 років. Його бездоказово судять за двома сфабрикованими кримінальними справами, що загрожує від 10 до 14 років таборів на Колимі.

Якщо його не зламають у зоні й він зуміє вижити у тяжких умовах, то чекісти неодмінно накинуть йому ще термін. Згноять у в'язниці, якщо не зламають, як вони люблять це робити. Ну, бо це ж їхня «робота».

Якщо потрапляєш до них у лабети, вони будуть зацікавлені, щоби згноїти за ґратами, живим і здоровим звідти майже ніхто не виходить. Така їхня химерна і багаторічна практика. Вони висмоктують життя з інших, як вампіри», — пояснив поточний стан справ зі своїм соратником Андрєй Романов.

Окрім того, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує своїм читачам, що Сибір має доволі давню історію боротьби за власну свободу та незалежність проти московії. Але українцям про це на сьогодні мало відомо, або невідомо зовсім нічого.

Читайте також:
Світ
Кремлівські каральні органи перейшли у наступ на іноземців, які законно перебувають у межах країни-окупанта. Затриманих одразу депортують.
31 березня, 16:31
Кримінал
20 березня Мєщанскій районний суд Москви на закритому засіданні засудив борця за волю Сибіру Ігоря Кузнєцова до 3 років ув'язнення (умовно).
22 березня, 21:45
Кримінал
Відомий томський журналіст, громадський діяч Ігорь Кузнєцов відмовився від сепаратизму та підтримки України. Гебісти обіцяли зменшити строк.
17 березня, 19:08
Війна
Антті Васюренко — нащадок етнічних карелів та українських переселенців. З юного віку він жив думкою про національну свободу Карелії.
08 лютого, 12:29
Політика
Легендарного комбата, фронтовика на позивний «Туман» кинуто за ґрати без права застави. Зе-влада усуває ініціативних військовослужбовців.
31 січня, 19:14
Політика
Якщо хтось навіть спробує висловитися проти сіоністської диктатури доведеться попрощатися з волею. Демократія в Ізраїлі відсутня.
23 січня, 14:23