Російські карателі звинуватили баптистського пастора у підтримці України

КРИМІНАЛ
15.08.2023, 16:00
Російські карателі звинуватили баптистського пастора у підтримці України
Фото: Google

Протестантські священники для Кремля – ще одна загроза внутрішній безпеці чинному режиму почесного терору, успадкованого від СССР.

Красномовним свідченням є сфабрикована Слідчим комітетом РФ справа проти колишнього голови Російського союзу євангельських християн-баптистів Юрія Сипка.

Як вдалося з'ясувати інформаційній агенції "Останній Бастіон", 71-річного пастора, який є етнічним українцем (сталінські карателі вислали його батьків на Сибір під час репресій), звинувачено у публікації "хибних відомостей про дії російської армії".

Вертухаї зі Слідчого комітету РФ бездоказово заявляють, що Юрій Сипко нібито «особисто та цілеспрямовано виклав на платформі "YouTube" відеоролики задля відбілювання київського режиму».

Напередодні, 14 серпня, поліцаї за підтримки чекістів із ФСБ провели незаконні обшуки у квартирі баптистського священника у Москві (хоча він там давно не мешкає), його соратників у Калузі, Самарі та Омську, а також обнишпорили будівлі храмів у вказаних містах.

Сфабриковану кримінальну справу за пунктом "д" частини 2 статті 207.3 Карного кодексу РФ передано до Кунцівського міжрайонного суду Москви; на цю мить відомо, що слідчі вимагають затримати Юрія Сипка, який може вже не перебувати на теренах РФ.

Важливо розуміти, що для всіх українців, котрі волею долі опинилися на Росії, чекають переслідування та репресії, бо тамтешній режим не зупиниться, доки не спробує винищити всіх нас під корінь як вільну європейську націю.

Окремо медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує читачам про те, що у Пєнзенській області ресурсної федерації московії затримали 39-річного чоловіка, якого звинувачено у роботі на Службу безпеки України.

Російські карателі звинуватили баптистського пастора у підтримці України_1
Читайте також:
Опінії
Народ, який не встав груддю за своїх героїв, встане на коліна перед героями ворога. Так було завжди у минулому, і Україна не виключення!
14 травня, 13:34
Опінії
«Президента Голобородька» прислуга свідомо підсадила на особисту помсту Роману Червінському. Але кара прийде, правосуддя переможе.
02 травня, 13:34
Світ
Кремлівські каральні органи перейшли у наступ на іноземців, які законно перебувають у межах країни-окупанта. Затриманих одразу депортують.
31 березня, 16:31
Кримінал
20 березня Мєщанскій районний суд Москви на закритому засіданні засудив борця за волю Сибіру Ігоря Кузнєцова до 3 років ув'язнення (умовно).
22 березня, 21:45
Кримінал
Відомий томський журналіст, громадський діяч Ігорь Кузнєцов відмовився від сепаратизму та підтримки України. Гебісти обіцяли зменшити строк.
17 березня, 19:08
Війна
Антті Васюренко — нащадок етнічних карелів та українських переселенців. З юного віку він жив думкою про національну свободу Карелії.
08 лютого, 12:29