Російські карателі звинуватили баптистського пастора у підтримці України

КРИМІНАЛ
15 серпня, 16:00
Російські карателі звинуватили баптистського пастора у підтримці України
Фото: Google

Протестантські священники для Кремля – ще одна загроза внутрішній безпеці чинному режиму почесного терору, успадкованого від СССР.

Красномовним свідченням є сфабрикована Слідчим комітетом РФ справа проти колишнього голови Російського союзу євангельських християн-баптистів Юрія Сипка.

Як вдалося з'ясувати інформаційній агенції "Останній Бастіон", 71-річного пастора, який є етнічним українцем (сталінські карателі вислали його батьків на Сибір під час репресій), звинувачено у публікації "хибних відомостей про дії російської армії".

Вертухаї зі Слідчого комітету РФ бездоказово заявляють, що Юрій Сипко нібито «особисто та цілеспрямовано виклав на платформі "YouTube" відеоролики задля відбілювання київського режиму».

Напередодні, 14 серпня, поліцаї за підтримки чекістів із ФСБ провели незаконні обшуки у квартирі баптистського священника у Москві (хоча він там давно не мешкає), його соратників у Калузі, Самарі та Омську, а також обнишпорили будівлі храмів у вказаних містах.

Сфабриковану кримінальну справу за пунктом "д" частини 2 статті 207.3 Карного кодексу РФ передано до Кунцівського міжрайонного суду Москви; на цю мить відомо, що слідчі вимагають затримати Юрія Сипка, який може вже не перебувати на теренах РФ.

Важливо розуміти, що для всіх українців, котрі волею долі опинилися на Росії, чекають переслідування та репресії, бо тамтешній режим не зупиниться, доки не спробує винищити всіх нас під корінь як вільну європейську націю.

Окремо медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує читачам про те, що у Пєнзенській області ресурсної федерації московії затримали 39-річного чоловіка, якого звинувачено у роботі на Службу безпеки України.

Російські карателі звинуватили баптистського пастора у підтримці України_1
Читайте також:
Кримінал
Каральні загони гебістів взяли у заручники 50-річного уродженця Ялти. Йому загрожує неволя на строк до 16 років колонії суворого режиму.
29 листопада, 10:48
Кримінал
Проти незламного майданівця, який одним із перших став добровольцем, фабрикують кримінальне провадження. Регіонали прагнуть реваншу.
24 листопада, 16:36
Світ
Корпорація, що допомагає комуністам вчиняти геноцид уйґурів, причетна до терору жителів Палестини. Вона внесена до чорного списку США.
13 листопада, 15:42
Політика
ДБР повідомило про підозру командиру бригади ТРО Дніпра за побудову опорних пунктів на приватних ділянках.
14 жовтня, 12:10
Кримінал
Тверський районний суд Москви наказав кинути активіста Сєргєя Кірсанова до психіатричної лікарні. Чоловік роками підтримує Україну.
13 жовтня, 10:27
Блоги
Нічого не змінюється в цій країні, навіть під час великої війни. А особливо у поліції, яка чекає на пришестя "русскаго міра" в Одесі.
05 вересня, 16:00