«Слуги народу» хочуть заборонити захисникам України критикувати владу

ПОЛІТИКА
10 квітня, 07:59
«Слуги народу» хочуть заборонити захисникам України критикувати владу

Поки підрозділи Сил Оборони України героїчно нищать російського агресора, тилові щури при владі взялися запроваджувати цензуру.

Такі відомості на своїй Facebook-сторінці оприлюднила народна обраниця від фракції "Європейська Солідарність" Софія Федина.

Соратниця Петра Порошенка наводить проєкт майбутнього закону від керованої з вулиці Банкова монобільшості, яким хочуть заборонити військовослужбовцям висловлювати свої думки на політичну тематику.

«Тут таке... принесло: "слуга" Веніславський вніс законопроєкт у Раду щодо порядку реалізації військовослужбовцями ЗСУ та іншими особами права на свободу думки та слова, а також на вільне вираження своїх поглядів і переконань. Але там так красиво прописано, що військовослужбовцям та іншим, забороняється не лише говорити про службу, але й висловлювати свої погляди стосовно вищого військово-політичного керівництва держави, щобільше щодо ситуації в державі.

По ходу це не про свободу слова і думки, а про тотальну цензуру. На фоні відключення трьох українських телеканалів, на фоні заборони командирам підписувати листи- прохання волонтерам щодо реальних потреб в армії, це виглядає дуже не нормально», – написала Софія Федина у соціальній мережі.

Водночас народна обраниця уточнює, (станом на ранок неділі 10 квітня – прим. ред.) вказаний законопроєкт тільки подано на підписання, він ще не зареєстрований; але знаючи, на що здатне оточення президента, реєстрація не забариться.

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", попри всі намагання перефарбованих кремлівських агентів при владі Україна воює за те, щоби не бути росією і вона такою неодмінно стане.

Також не буде зайвим додати спритним ділкам із фракції "Слуга народу", українці завжди були, є і будуть вільні стосовно своїх висловлювань і позицій незалежно від того, де вони працюють та на якій службі перебувають, бо свобода у нас у крові.

А наші доблесні військовослужбовці – це насамперед перші серед рівних, яких ні московські воші, ні українські гниди не змусять змовчати, коли на очах коїться зло і несправедливість.

«Слуги народу» хочуть заборонити захисникам України критикувати владу_1
Читайте також:
Опінії
У Вашингтоні отримали лише черговий доказ того, що реальні процеси в Україні далекі від демократичних
26.10.2021, 18:10
Світ
Незалежність російських реґіонів – досяжна мета, але виконавці волі путінського режиму всіляко їй противляться, особливо у соцмережах.
04.08.2021, 13:03
Світ
Потенційних революціонерів і свідомих провокаторів, які через соціальні мережі закликатимуть до зміни влади у Бішкеку, — каратимуть.
12.07.2021, 07:59
Світ
Якщо раптом вирішили розповісти правду про російську окупацію Кримського півострова на платформі "Google", у вас нічого не вийде.
07.07.2021, 07:59
Світ
Вищий адміністративний суд Туреччини постановив, що влада цензурує діяльність медіа новими положеннями про акредитацію журналістів.
03.04.2021, 12:23