Соратниця Шабуніна спричинила скандал у Німеччині

ПОЛТАВА
02 липня, 19:33
Соратниця Шабуніна спричинила скандал у Німеччині

Добрими намірами вистелена дорога до пекла, а надто, коли її вистилають українські антикорупційні громадські діячі під час відвідин Європи.

Так, днями у летовищі Франкфурта-на-Майні стався недоладний випадок із Дар'єю Каленюк, яка везла агітки на саміт Північноатлантичного альянсу у Мадриді.

Про подію за участі німецької поліції та виконавчого директора Центру протидії корупції повідомило видання "Bild", інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Почалося з того, що правоохоронець в аеропорту виявив у сумці пані Каленюк листівки з текстом "Озброюйте Україну, негайно!", побачивши які, різко змінився в обличчі.

Як стверджує видання "Bild", чоловік відверто заявив буквально наступне: «Це – не моя війна», а зміст листівок (увага!) – «Провокує третю світову», на що соратниця Віталія Шабуніна звинуватила всіх німців в "оплаті геноциду українців купівлею газу у росії".

Тá на цьому скандал не завершився, навпаки відповідь правоохоронця була різкішою: «То йдіть! Убивайте більше росіян», а пані Каленюк додала: «Я зроблю це тільки із вашої зброї».

Свій погляд на прикрий інцидент виконавчий директор ЦПК поспішно виклала на власній публічній сторінці у Twitter.

Жінка скаржиться і нарікає, що подібна неадекватна позиція навіть одного цього чоловіка з летовища у цілому відображає думку певних кіл всього німецького суспільства, а канцлер Олаф Шольц їм свідомо потурає.

На вказаний допис пані Каленюк оперативно звернула увагу федеральна поліція Німеччини, чиї представники активно стежать за соціальними мережами.

На тепер розпочато розслідування, але поки що особистість франкфуртського правоохоронця встановити не вдалося.

Власне у ЦПК лишилося все без змін, адже виглядає доволі дивно, що виконавчий директор цієї структури крім листівок для лідерів країн-членів НАТО додатково не прихопила з собою шибеницю у ручній поклажі для суддів Верховного суду Німеччини.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що створена у 2012 році Віталієм Шабуніним і Дар'єю Каленюк організація харчується з рук міжнародних донорів, але її діяльність по факту дорівнює 0.

Соратниця Шабуніна спричинила скандал у Німеччині_1
Читайте також:
Політика
Після вибухів у селищі Новофедорівка неподалік міста Саки, з тимчасово окупованого Кримського півострова почали масово виїжджати росіяни.
12 серпня, 18:12
Війна
Тіла сотень загиблих російських окупантів і терористів на українських полях та в українських лісах продовжують гнити й розкладатися.
24 липня, 17:09
Світ
Ресурсна федерація московії продовжує здійснювати воєнну агресію проти України руками нечисленних корінних народів із глибинки.
19 липня, 18:41
Світ
Велетенську морську істоту з глибин Тихого океану виловили в акваторії неподалік прикордонного з Перу чилійського міста Аріка.
17 липня, 20:24
Світ
Для колишнього лідера Естонії Тоомаса Гендріка Ілвеса постать прем'єр-міністра Грузії Іраклі Ґарібашвілі символізує "справжній совок".
24 червня, 17:01
Війна
Хакери знову зламали російські телеканали
13 червня, 13:36