Соросята із Центру протидії корупції чекають на тебе!

ПОЛІТИКА
29.12.2021, 10:04
Соросята із Центру протидії корупції чекають на тебе!

Не знаєте, де заробити великі гроші й при цьому нічого не робити? Звертайтеся у Центр протидії корупції, що існує за кошти грантодавців.

Про це на своєму Telegram-каналі поінформував відомий журналіст-розслідувач і громадський діяч Володимир Бойко.

Зауважимо, що створена у 2012 році Віталієм Шабуніним і Дар'єю Каленюк організація харчується з рук міжнародних донорів, але її діяльність по факту дорівнює 0.

«Братіє і дружино, а не підкажете, як можна вступити в громадську організацію "Центр протидії корупції"? – Бо гроші потрібні, а працювати не хочеться», — написав Володимир Бойко.

"Останній Бастіон" підтримує ініціативу нашого колеги й також воліє вступити до лав ЦПК, аби задурно отримувати кошти з платнкиів податків, як Лариса Гольник, котра 3 роки офіційно ніде не справляла правосуддя, але від зарплат і винагород не відмовлялася.

Між тим, нагадуємо своїм читачам, що член наглядової ради державного залізничного монополіста Сергій Лещенко приховує від громадян елітну квартиру у США.

Автор : Володимир Бойко
Читайте також:
Війна
Gmail заблокував робочу електронну пошту держдуми рф
21 квітня, 15:45
Світ
Неподалік російсько-українського державного кордону з'явилися перші шанці, викопані для військ країни агресора.
06 квітня, 07:51
Війна
"Буханка" це основний вид транспорту кадирівських тіктокерів.
23 березня, 07:05
Світ
Опинившися у складній ситуації через агресію Кремля в Україні диктаторський режим Білорусі спішно переорієнтовується на КНР.
14 березня, 12:17
Опінії
Це доволі дієвий метод, який віднадить адептів магометанської віри лізти зі зброєю у руках на українців. Доведено британцями в Афґаністані!
13 березня, 20:59
Війна
Путінським окупантам, які можуть загинути на українській землі, варто тричі подумати, перед тим як приходити до нас "із мечем".
13 березня, 08:18