Спецпризначенці бригади Івана Богуна здобули звитягу на Південному напрямку

ВІЙНА
14.11.2022, 09:07
Спецпризначенці бригади Івана Богуна здобули звитягу на Південному напрямку

Злагодженими зусиллями підрозділів Сил оборони України Південнобузький відтинок фронту ліквідовано, бої перейшли у Таврійські степи

Серед тих, хто відзначився у деокупації Миколаївщини та Херсонщини, є і воїни 515 і 518 батальйонів 1 Окремої бригади Спеціального призначення імені Івана Богуна.

Як зазначили у пресслужбі вказаного зведеного підрозділу Збройних Сил України, саме їхні військовослужбовці першими зайшли у села Потьомкіне, Іванівка, П'ятихатки, Кучерське, Борозенське і Новорайськ.

Місцеві жителі, цілком природно, вітали справжніх визволителів зі слізьми на очах та синьо-жовтими стягами у руках, закликаючи не залишати їх на поталу ворогу.

«Воїни 518 батальйону "Дике поле" разом із 60 Окремою мотопіхотною бригадою звільнили Іванівку та затрофеїли 6 одиниць ворожої техніки. Там же 518-й знищив ворожий гелікоптер Ми-24. Саме це селище на Херсонщині стало місцем бойового хрещення батальйону. Шлях до того, щоб в Херсоні знову замайорів синьо-жовтий стяг був тяжким, адже відхід військ армії РФ – результат вдалої роботи Сил оборони України на даному напрямку.

В ейфорії успішних дій ЗСУ наш обов'язок пам'ятати про тих, хто віддав заради своєї країни найцінніше – своє життя. Вони понад усе прагнули стати свідками підняття нашого прапора на деокупованих землях і робили все для того, аби швидше звільнити наші землі від окупантів. Честь і шана полеглим героям-богунівцям», – прокоментували ситуацію у пресслужбі 1 ОБр спецпризначення імені Богуна.

Водночас наші захисники додають, що тільки в окопі розумієш всю цінність життя, яке було до війни, а тому не слід підганяти українську армію, котра планомірно очищую Батьківщину від наволочі з РФ.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", вояки Національної гвардії України продовжують витісняти росіян із Херсонщини.

Спецпризначенці бригади Івана Богуна здобули звитягу на Південному напрямку_1
Читайте також:
Війна
Це село на Донеччині перебувало в окупації від самого початку торішнього повномасштабного вторгнення РФ. Нині там пустка смерті.
03 жовтня, 18:46
Світ
Міністерство оборони Азербайджанської республіки оголосило про здійснення антитерористичних заходів на своїй міжнародно визнаній території.
19 вересня, 17:22
Війна
Цього тижня 3 Окрема штурмова бригада Збройних Сил України звільнила Андріївку і завдала нищівного удару по підрозділах окупантів.
17 вересня, 20:03
Війна
Російський окупаційно-терористичний контингент РФ дуже боїться втратити місто, адже це може обернутися внутрішньополітичною кризою.
16 вересня, 21:18
Війна
Добровольці-вайнахи з-поміж ічкерійців та інгушів допомагають українцям визволяти рідний край від спільного й одвічного ворога зі Сходу.
13 вересня, 18:36
Війна
Військові кораблі та підводні човни російської флотилії в окупованих бухтах Криму і Кубані вже не головна ціль для Сил оборони України.
07 вересня, 17:22