Спецпризначенці бригади Івана Богуна здобули звитягу на Південному напрямку

ВІЙНА
14.11.2022, 09:07
Спецпризначенці бригади Івана Богуна здобули звитягу на Південному напрямку

Злагодженими зусиллями підрозділів Сил оборони України Південнобузький відтинок фронту ліквідовано, бої перейшли у Таврійські степи

Серед тих, хто відзначився у деокупації Миколаївщини та Херсонщини, є і воїни 515 і 518 батальйонів 1 Окремої бригади Спеціального призначення імені Івана Богуна.

Як зазначили у пресслужбі вказаного зведеного підрозділу Збройних Сил України, саме їхні військовослужбовці першими зайшли у села Потьомкіне, Іванівка, П'ятихатки, Кучерське, Борозенське і Новорайськ.

Місцеві жителі, цілком природно, вітали справжніх визволителів зі слізьми на очах та синьо-жовтими стягами у руках, закликаючи не залишати їх на поталу ворогу.

«Воїни 518 батальйону "Дике поле" разом із 60 Окремою мотопіхотною бригадою звільнили Іванівку та затрофеїли 6 одиниць ворожої техніки. Там же 518-й знищив ворожий гелікоптер Ми-24. Саме це селище на Херсонщині стало місцем бойового хрещення батальйону. Шлях до того, щоб в Херсоні знову замайорів синьо-жовтий стяг був тяжким, адже відхід військ армії РФ – результат вдалої роботи Сил оборони України на даному напрямку.

В ейфорії успішних дій ЗСУ наш обов'язок пам'ятати про тих, хто віддав заради своєї країни найцінніше – своє життя. Вони понад усе прагнули стати свідками підняття нашого прапора на деокупованих землях і робили все для того, аби швидше звільнити наші землі від окупантів. Честь і шана полеглим героям-богунівцям», – прокоментували ситуацію у пресслужбі 1 ОБр спецпризначення імені Богуна.

Водночас наші захисники додають, що тільки в окопі розумієш всю цінність життя, яке було до війни, а тому не слід підганяти українську армію, котра планомірно очищую Батьківщину від наволочі з РФ.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", вояки Національної гвардії України продовжують витісняти росіян із Херсонщини.

Спецпризначенці бригади Івана Богуна здобули звитягу на Південному напрямку_1
Читайте також:
Війна
Станом на 2024 рік окупаційно-терористичний контингент РФ далеко не той, як 2022-го. Навіть попри кількісну різницю, ефективність нижча.
вчора, 13:41
Опінії
Нинішні влучно удари по російських нафтопереробних заводах яскраве тому підтвердження. Сподіваємося на продовження «бавовни».
15 березня, 07:12
Економіка
Політики, урядовці та підприємці вже очікують найбільшого, принаймні від часів завершення Другої світової війни, «золотого контракту».
10 березня, 18:11
Війна
Минув перший місяць 2024 року, а наші захисники перетворили на брухт сотню ворожих панцерників. Кількість утилізованої техніки збільшується.
31 січня, 08:20
Війна
Попри те, що українське військо здебільшого перейшло до маневрової оборони, є підрозділи, котрі відсувають лінію фронту разом із ворогом.
26.12.2023, 07:18
Кримінал
Вітчизняні прокурори перестали брати на себе відповідальність щодо арештів. Суди почали сумніватись щодо суворості покарання.
30.11.2023, 10:52