США і КНР зацікавлені у спільному освоєнні родовищ металів в Україні

ЕКОНОМІКА
14 червня, 12:38
США і КНР зацікавлені у спільному освоєнні родовищ металів в Україні

Давно відомо, що наша країна потенційно дуже багата на поклади літію, кольорових і рідкісноземельних металів. Вони — квиток у майбутнє.

Відповідний аналіз із показовою мапою оприлюднили фахівці американської Обсерваторії конфліктів і навколишнього середовища. Зазначається, що саме природні (і лише після них людські — прим. ред.) ресурси стали причиною воєнної агресії РФ.

«У східній частині України є великі родовища гафнію, ніобію, танталу, берилію, цирконію тощо. Вони могли б забезпечувати до 35% від усього світового виробництва. Таким чином, українські ресурси забезпечили б незалежність ЄС та США від постачання із КНР. Одночасно КНР також воліє взяти участь у розробці українських надр», — прокоментували ситуацію західні експерти.

Станом на літо 2024 року на комуністичний Китай припадає до 70-80% світового видобутку та обробки рідкоземельних металів. Високотехнологічні галузі всього світу залежать від КНР, особливо виробництва у країни, які розвиваються у зоні так званого «глобального Півдня».

Окремо фахівці американської Обсерваторії конфліктів і навколишнього середовища піддають сумнівам ура-патріотичні (на 100% популістські — прим. ред.) заяви Зе-влади про «потоки іноземних інвестицій, коли завершиться війна». Проте навіть в умовно щасливі та мирні роки (каденції президентів Леоніда Кучми та Віктора Ющенка — прим. ред.) ніяких великих інвестицій в Україну не прибуло.

«Інфраструктура України критично зруйнована. «Мізки» та «робочі руки» розбіглися по всьому світу або «зникли» під час виконання бойових завдань, іноді зовсім безумних. Населення України зараз може становити приблизно 22-26 мільйонів осіб,  і це переважно жінки, люди похилого віку та кадри із невисоким «індексом людського розвитку». Влада все та ж злодійкувата і дурна, інституційне середовище погане. Відтак сумнівно, що іноземний інвестор захоче вкладатися у заздалегідь провальний проєкт», — невтішно висновують західні експерти.

Натомість передбачається, що після війни, коли Україна буде цілком знекровлена росією, зі  своїми пропозиціями прийдуть посланці Вашинґтона і Пекіна. Саме делегати від цих двох «глибинних держав» демократичного Заходу й автократичного Сходу намагатимуться привласнити те, що по праву належить Українській Нації.

Однак медіаагенція «Останній Бастіон» закликає своїх читачів не забувати, як торік терористи «Вагнера» захопили владу у Ніґері для китайських комуністів. Ця бідна африканська країна багата на поклади урану та літію.

США і КНР зацікавлені у спільному освоєнні родовищ металів в Україні_1
вибір редакції
Читайте також:
Економіка
Дослідники приголомшили світ звісткою. З-поміж енергозалежних держав відсутня Україна, Європейська спілка, Африка та Латинська Америка.
05 серпня, 21:40
Світ
Мова про велику ділянку морського дна багату на ресурси. Пекін і Москва вимагають від Вашинґтона поступитися та не провокувати ескалацію.
01 серпня, 06:01
Життя
Глибоководні частини Світового океану приховують незліченні багатства. Одне із них — залізомарганцеві конкреції та бентосні відкладення.
26 липня, 06:00
Економіка
Багата на оклади урану та інші цінні метали африканська країна стала залежною від РФ і КНР. Там панує військово-терористична хунта.
05 червня, 12:38
Економіка
Після військового заколоту і державного перевороту бідна африканська держава є колонією Москви. Владу там тримають терористи «Вагнера».
19 березня, 12:27
Економіка
Нью-Делі має багато рупій, але Москва хоче долари та євро. Тому індійський імпорт сирої нафти із РФ упав через проблеми з оплатою.
02 січня, 19:04