Старости Лохвицької громади збагачуються під час війни

ПОЛТАВА
12 лютого, 12:34
Старости Лохвицької громади збагачуються під час війни

Гарний управлінець має отримувати достойну зарплатню, а покидькам вистачить мінімалки. Дарма, що така схема не працює на Полтавщині.

Показовий приклад — троє голів старостинських округів Лохвицької громади Світлана Калач, Юлія Клименко та Наталя Давиденко. Оприлюднені ними декларації за перший рік великої війни свідчать: перелічені чиновниці (кожна окремо — прим. ред.) збагатилися на понад 300 000 гривень.

Світлана Калач
Світлана Калач

Так, Лучанський староста Світлана Володимирівна Калач отримала за 2022 рік 426 тисяч гривень (тобто 35 тисяч гривень на місяць — прим. ред.). Житловий будинок на 83,2 м² зареєстровано на безробітного чоловіка-пенсіонера Олександра Михайловича Калача.

Окрім того, родина старости володіє п'ятьма земельними ділянками у межах Лохвицької громади, проте немає (чи свідомо не вказано у декларації — прим. ред.) жодного транспортного засобу. Також на Світлану Калач записано одне прибуткове підприємство із гучною назвою «Агро Перемога».

Юлія Клименко
Юлія Клименко

Своєю чергою, Погарщинський староста Юлія Сергіївна Клименко відзвітувала про річний заробіток на загальну суму 378 тисяч гривень. Дивним чином її родина чомусь немає нерухомості (принаймні у декларації відсутня така інформація — прим. ред.); то де ж мешкає староста з чоловіком і двома неповнолітніми доньками?

Натомість із-поміж цінного рухомого майна вказано легковий транспортний засіб, зареєстрований на приватного підприємця Анатолія Борисовича Клименка. Марку, модель і рік випуску чоловік старости свідомо не вказав, певно воліє приховати від громадськості елітне авто.

Наталя Давиденко
Наталя Давиденко

Тим часом Гирявоісковецька староста Наталя Петрівна Давиденко повідомила про отримані за 2022 рік 373 тисячі гривень заробітку. Також у декларації зазначено 5 земельних ділянок і житловий будинок загальною площею 96,5 м², зареєстрований на чоловіка Олександра Івановича Давиденка.

На додачу чиновниця подала перелік рухомого майна, яке також записано на її чоловіка: італійський легковик «Fiat Doblo» 2008 року випуску і сільськогосподарську техніку — «МТЗ 82» 1991 року випуску та «CASEY 2388» 1999 року випуску. Знаково, що Наталя Давиденко отримала від згаданого раніше підприємства «Агро Перемога» дохід як подарунок на загальну суму 5763 гривень, але за що саме — не уточнено.

Важливо зауважити, що станом на тепер старости — ніякі не менеджери, а здебільшого посередники між керівництвом ОТГ і жителями громади. Тоді за що їм платити такі шалені кошти, якщо у них немає реальної влади?

Раніше медіаагенція «Останній Бастіон» повідомляла читачам про те, що міський голова Пирятина переписав набуте майно на дружину. Член політичного проєкту «Довіра» Андрій Сімонов має із десяток елітних квартир у столиці.

Читайте також:
Полтава
Юрист з аграрною долею та десятком елітних квартир у столиці. Так можна схарактеризувати члена політичного проєкту «Довіра» Андрія Сімонова
07 лютого, 19:52
Політика
Його дружина разом з дітьми з 2019 року проживає в США.
11.12.2023, 15:45
Полтава
30 березня мер Полтави Олександр Мамай подав декларацію про доходи своєї родини за минулий рік.
31.03.2021, 10:35
Новини
Родина міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігоря Петрашка за рік примножила власні статки.
26.03.2021, 12:15
Виміри
У 2019 році було змінено закон "Про протидію корупції". В результаті були розсекречені декларації керівництва СБУ
25.08.2020, 11:51
Полтава
Незламний воїн поліг смертю хоробрих торік 20 липня, виконуючи бойове завдання на Бахмутському напрямку. Тепер його Чин увічнено у граніті.
вчора, 19:06