Суд заборонив насильно вакцинувати американців

СВІТ
14 січня, 11:57
Суд заборонив насильно вакцинувати американців

Верховний суд США скасував президентський указ Джозефа Байдена про обов'язкову антикоронавірусну вакцинацію громадян.

Про це з зали судових засідань повідомили журналісти провідного мовника західної країни "NBC News", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Згідно з рішенням слуг американської Феміди, особисто Байден перевищив свої повноваження, видавши указ про примусове щеплення повнолітнього працездатного населення.

Окремо судді постановили, «більш обмежений мандат президента США щодо вакцинації може поширюватися виключно на державних службовців» і то тільки після підтримки більшості конґресменів та сенаторів.

Натомість у Білому домі вважають рішення Верховного суду таким, що поглиблює пандемію, адже указ Байдена нібито покликаний допомогти боротися з розповсюдженням і наслідками коронавірусу.

Сам президент США, чий рейтинг популярності серед населення стрімко падає, вже висловив розчарування з приводу дій суддів, які, на цього думку, «заблокували вимоги здорового глузду щодо збереження життя американських трударів».

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що всі коронавірусні обмеження, котрі діють в Україні після 28 лютого 2021 року, є поза законом і свідчать про порушення Конституції.

Автор : Світлана Манжос
Читайте також:
Демократія у США перестала бути усталеною цінністю, без негайних дій може розпочатися громадянський конфлікт.
10 січня, 07:59
Узурпація влади на десятиліття призводить до соціальних та економічних катастроф, яскравий тому приклад: події у Білорусі та Казахстані.
08 січня, 11:36
Ліві сили впевнено здобувають перемогу на цьогорічних парламентських виборах у Німеччині.
27.09.2021, 13:22
Приведення у виконання найвищої міри покарання на федеральному рівні у всіх 50 американських штатах тимчасово заборонено.
03.07.2021, 10:12
Попри два Майдани та війну з російським аґресором, в Україні й досі існує патерналістське суспільство з майже феодальним мисленням.
23.06.2021, 14:00
Демократія - це не влада народу. Демократія це освічений народ, тобто його якась частина.
12.04.2021, 11:35