Талановита і хоробра молодь торує шлях нам у світле майбуття
Деякі вчені уми самовито стверджують, що за минулі 300 років тривалість життя людства збільшилася. А з нею подовжився період інфантильності.
Мікеланджело створив своє «Оплакування Христа» («Madona della Pieta») у 23 роки. Александр Македонський уперше командував військовим підрозділом у битві при Херонеї, коли здійснив вирішальну атаку на чолі важкої кінноти «гетайрів» і було йому тоді 16 років.
На завоювання Персії він рушив у свої 20 років... А от римлянину Юлію Цезарю, коли він почав політичну кар'єру було 18, у 20 років — командував знищенням цілого піратського лігва; при чому, сам зібрав флот, сам розробив план нападу і сам брав у ньому участь.
Політичний союзник, а потім головний противник Цезаря — Ґней Помпей — отримав прізвисько «Magnus» (у перекладі з латини «Великий») від самого Сулли за видатні подвиги у... 19 років. Буквально це був конфлікт однолітків, ровесників.
Наполеон Бонапарт відзначився при облозі Тулона й отримав звання бригадного генерала у 24 роки. А німецький ас Другої світової війни Еріх Гартман збив 352 ворожих літаки у 23 роки, а на фронт потрапив узагалі у 19.
Німецькому танковому асу Отто Каріусу на момент закінчення війни було 24. Інший німецький талановитий вояк Міхаель Віттман поліг під час запеклих боїв у 1944 році у віці 30 років, маючи за плечима безліч перемог над противником.
Тим часом найрезультативніший танковий ас Червоної армії, який за два місяці війни підбив 52 німецькі танки, загинув у віці 26 років від «шального» осколка. Але, швидше за все, його ліквідували чекісти, бо вождю пролетаріату потрібні були штучні «герої СССР».
Сенатор з Аризони проукраїнський політик Джон Маккейн здійснив свій перший бойовий виліт у 23. Свою молодість він без перебільшення загубив у боях із червоними вилупками у суворих обіймах в'єтнамських джунґлів Індокитаю.
І ось, нарешті, ми дійшли до нашого сьогодення. Герой України (посмертно) правосекторівець із Сум, мій добрий приятель Сергій Табала (на псевдо «Сєвєр») поліг у бою у віці 18 років, коли стояв на варті Донецького летовища.
Його побратим Герой України Дмитро Коцюбайло (на псевдо «Да Вінчі») поліг у бою у віці 27 років, а бойове хрещення здобув у свої 19. Він також бився проти московитів за ДАП, а після 24.II.2022 пройшов чималий шмат шляхів Східного і Південного фронтів.
І таких прикладів у минулому та сьогоденні мільйони! Але... У нас то всьо діти сопливі, якщо вірити деяким переляканим коментаторам, які ховають «мамині черешні», не народжені для війни, ага, у загонах «ТрО Мюнхена».
Автор – Олександр Писаревський, ветеран АТО/ООС і боєць тактичної групи «С» (Сальвадор) Сил Територіальної оборони ЗСУ