Тероборонівці Луганщини вчаться на полігоні та загартовуються у шанцях

ВІЙНА
31 січня, 08:32
Тероборонівці Луганщини вчаться на полігоні та загартовуються у шанцях

Поки на Банковій тилові щури хочуть замінити голову найсхіднішого регіону, наші захисники щодня наближають Перемогу над окупантами.

Відповідний звіт із прифронтового полігону оприлюднила пресслужба Командування Сил територіальної оборони Збройних Сил України, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Як з'ясувалося, військовослужбовці 111 Окремої Луганської бригади ТрО щодня готуються до визволення рідного краю від московитських зайд, зокрема шліфуючи навички стрільби.

«Український боєць має два режими служби: або б'є ворога, або вчиться, як це робити ефективніше. Воїни 111 бригади Сил Тероборони Луганщини, які поки не залучені до виконання завдань на передовій лінії безпосереднього зіткнення з ворогом, регулярно беруть участь у заняттях з вогневої підготовки. Так гартується тіло і дух», – повідомили у пресслужбі Командування Сил ТрО ЗСУ.

Водночас самі захисники додають, що попередні місяці у тяжких боях за кожен метр рідної їм Луганщини лише зростили лють на московитів, яку невдовзі конвертують у справедливу і холодну помсту у вигляді несподіваного контрнаступу.

А проте "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що на Сході України точаться важкі криваві бої проти російських загарбників за критично важливі маршрути постачання.

Читайте також:
Війна
Вівцелюбам із бандитсько-терористичного угруповання вірнопідданого путінського піхотинця Рамзана Кафірова "не солодко" на Донбасі.
25 лютого, 17:00
Війна
Столиця з околицями, як і вся Північ України, надійно захищені від потенційного нового нападу окупантів із теренів Білорусі.
09 лютого, 07:58
Війна
Бої на Східному фронті не спиняються ні на мить, українські захисники щільним вогнем зупиняють усе нові й нові російські штурми.
05 лютого, 07:59
Війна
Грізний, вогненний, сталевий молот Перемоги загартовується у руках незламних українських захисників на широкому просторі Східного фронту.
02 лютого, 20:26
Війна
У Збройних силах України з 1 лютого частково змінюють механізм нарахування грошового забезпечення.
31 січня, 18:00
Війна
Перемога любить старанну підготовку – принцип, який із перших днів широкомасштабної війни дотримуються наші незламні захисники на Сході.
29 січня, 08:12