Терористи з ПВК «Вагнер» обстрілюють Донбас із літаків

ВІЙНА
13 травня, 21:45
Терористи з ПВК «Вагнер» обстрілюють Донбас із літаків
Фото: Facebook

Командування російських окупаційних сил віддало в оренду найманцям путінського кухаря Євгєнія Прігожина мінімум один штурмовик Су-25.

Відповідний фотодоказ у Facebook оприлюднив керівник департаменту безпекової політики вітчизняного Центру політичних студій "Доктрина" Гліб Парфьонов.

Як з'ясувалося, терористи з лав ПВК "Вагнер" днями здійснили повітряні обстріли позицій Сил оборони України у Попасній на Луганщині.

«Себто, фактично приватна військова компанія має власну авіацію. Це багатьох і не здивує. Про що нам говорить залучення авіації ПВК "Вагнер"? По-перше, скоріш за все, це було зроблено для більшої координації з наземними частинами ПВК, а "вагнерівці" саме воюють у Попасній. По-друге, це також може говорити про страх російських військових літати безпосередньо на лінію фронту.

І так: дивлячися на скиглення на донецькому напрямку, можна побачити – літати росіяни почали менше. Але є й інша сторона медалі: одна справа, використовувати ПВК з їх авіацією в Африці, а зовсім інша, коли їх кличе "друга армія світу" на загальновійськові операції. Фактично, росія розписалась у тому, що вона failed state», – зазначив Гліб Парфьонов.

Крім того, представник Центру політичних студій "Доктрина" підкреслив, надання суб'єктності таким організаціям як ПВК "Вагнер" матиме надто несподівані наслідки для самої росії.

Чому? – Все просто: навіть за помірні кошти найманці радо бомбитимуть і Білгород, і Курськ, і Вороніж, а можливо і Москву, отримуючи не тільки гроші на рахунок, але й насолоду від убивства.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", командування російського окупаційно-терористичного контингенту не полишає спроб оточити Угруповання Об'єднаних Сил на Донеччині.

Читайте також:
Історія
25 років тому було підписано "мирний договір" між ЧРІ та росією
12 травня, 16:40
Світ
До Сенату США внесли резолюцію про визнання росії державою-спонсором тероризму
11 травня, 13:25
Історія
Національні символи є тією опорою, на яких тримається колективна свідомість, а отже згуртованість уже дорослого народу.
10 травня, 10:36
Війна
Уродженець тимчасово окупованого Сватового Євген Семидоцький опинився у руках російських загарбників і терористів самозваної "ЛНР".
05 травня, 19:12
Війна
Ворожа диверсійно-розвідувальна група взяла у полон і завдала фізичного насилля водію обстріляного евакуаційного автобуса у Попасній.
01 травня, 22:05
Війна
Чим жорстокіше російські загарбники поводяться з українцями на окупованій території, тим частіше палатиме всередині самої федерації.
28 квітня, 08:18