Росіяни готуються штурмувати Слов'янськ і Барвінкове, – Генштаб ЗСУ

ВІЙНА
12 травня, 19:23
Росіяни готуються штурмувати Слов'янськ і Барвінкове, – Генштаб ЗСУ

Командування російського окупаційно-терористичного контингенту не полишає спроб оточити Угруповання Об'єднаних Сил на Донеччині.

Про це йдеться у вечірньому звіті за 12 травня, оприлюдненого Генеральним штабом Збройних Сил України, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що московитські загарбники продовжують повільно просуватися на Південь від тимчасово захопленого ними Ізюму задля перерізання шляхів сполучення.

«На Слов'янському напрямку окупанти здійснюють перегрупування військ для поновлення наступу на Барвінкове та Слов'янськ. Для посилення передових підрозділів ворог здійснив переміщення батальйонної тактичної групи. З метою доукомплектування підрозділів, що зазнали втрат, та логістичного забезпечення угруповання військ противник перемістив до визначеного району близько 300 одиниць озброєння та військової техніки», – відзвітували у Генштабі ЗСУ.

Водночас уточнюється, що на Донецькому напрямку ворожі загони розвивають наступальні дії на Лиманському, Сєверодонецькому, Бахмутському, Авдіївському і Курахівському напрямках, мають частковий успіх.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що у зв'язку з критичною ситуацією на Східному фронті, ватажки прокремлівського бандугруповання "ЛНР" взялися за поголовний призов.

Читайте також:
Війна
Тимчасовий обласний центр Луганщини як об'єкт виконав своє завдання, тож підрозділи Сил оборони України залишили Сіверськодонецьк.
вчора, 19:09
Війна
Непідконтрольний російським окупантам тимчасовий обласний центр Луганщини зазнає руйнувань; нині бойові дії тривають за заводі "Азот".
22 червня, 07:56
Війна
Російські окупаційно-терористичні загони щосили прагнуть захопити Донбас, але на заваді у них стоять незламна українська армія.
21 червня, 07:53
Війна
Російські окупаційно-терористичні сили не припиняють щільні щогодинні обстріли населених пунктів вільної частини Сходу України.
27 травня, 19:27
Війна
Поки російські терористичні сили намагаються залякати українців ракетними обстрілами, у ворожому тилу проблеми з інфраструктурою.
07 травня, 18:41
Війна
Призвичаєні до виживання та скніння у нетрях без банальних благ цивілізації російські загарбники поклали око на дороге і сучасне обладнання.
05 травня, 06:35