Точкова окупація російських земель можлива, потрібна воля США

ВІЙНА
15.02.2023, 18:17
Точкова окупація російських земель можлива, потрібна воля США
Фото: Facebook

Війна не припиниться з виходом Сил оборони України на міжнародно визнаний державний кордон 1991 року поки існує єдина Росія.

На цій доволі виваженій і тверезій оцінці найближчого майбутнього наголошує політолог, кандидат історичних наук Сергій Громенко, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

За його словами, українцям не треба дарма сподіватися на розпад ресурсної федерації московії, але конче необхідно займатися її розвалом безпосередньо, бажано із залученням колективного Заходу.

«Уявіть, лише 2 мегаполіси та ще 15 міст-мільйонників – от і вся понад третина населення Росії. Жодних перешкод для точкової окупації не бачу. Тож тут головне, аби була політична воля США. А в кожному селі ґауляйтера і нема сенсу ставити», – зазначив Сергій Громенко.

Водночас слід розуміти, що у разі самочинного (тобто, зворотного – прим. ред.) вторгнення військ України до РФ міжнародна спільнота вважатиме саме нас агресорами, якими благими намірами воно не прикривалося б.

Натомість "Останній Бастіон" закликає читачів не забувати про те, що у кулуарах Європейського парламенту та Парламентської асамблеї Північноатлантичного альянсу вже готують план із дезінтеграції та фрагментації КНР.

Точкова окупація російських земель можлива, потрібна воля США_1
вибір редакції
Читайте також:
Світ
Ресурсна федерація московії цілком здатна «блискавично» захопити Естонію, Латвію та Литву. Питання лише у тому, коли це станеться.
11 лютого, 16:31
Війна
Кремлівський агресор не вгомониться, доки не підкорить усю Україну. Але наразі для цього окупантам усе ще бракує сил і засобів.
04 лютого, 14:53
Економіка
Великі гроші — велика спокуса і великі амбіції. А їх, як відомо, не бракує китайському комуністичному диктаторові Сі Цзіньпіну.
10 січня, 19:06
Світ
На тлі загострення геополітичної ситуації, Вашинґтон і Пекін утримуються від конфронтації. Дві наддержави хочуть і надалі ділити світ потай.
04 січня, 20:32
Війна
Німецькі журналісти не лякають, а попереджують європейців про реальну загрозу зі Сходу. Те саме раніше постійно робив і «Останній Бастіон».
24.12.2023, 15:31
Війна
Західна допомога українцям у боротьбі проти агресора слабне через слабкість самого Заходу. Ціна втрати України буде для світу зависокою.
18.12.2023, 14:43