У 2010 році під Смоленськом літак з польською елітою на чолі з президентом Качинським підірвали

СВІТ
24 лютого, 20:38
У 2010 році під Смоленськом літак з польською елітою на чолі з президентом Качинським підірвали
Фото: Україна Молода

Звинувачують російську владу.

Урядовий літак Ту-154М з президентом Польщі Лєхом Качинським на борту зазнав катастрофи в результаті детонації вибухового пристрою.

На цьому наголосив у середу в Сеймі голова Смоленської підкомісії з поновного розслідування Смоленської катастрофи, ексміністр національної оборони Польщі, депутат Сейму Антоні Мацеревич, передає Укрінформ.

«Головна правда, є такою, що літак був знищений в результаті вибуху», – заявив Мацеревич.

Він додав, що до цього призвела «вибухівка, знайдена на елементах розбитого літака».

«З точки зору дослідження, можна без отримання Польщею фрагментів розбитого літака з РФ, опублікувати звіт, оскільки ми володіємо зібраними зразками з розбитого літака та зразками, на яких як у польських, такі в іноземних лабораторіях знайдено сліди вибухівки», – сказав Мацеревич.

Як повідомлялося, в авіакатастрофі 10 квітня 2010 року поблизу військового аеродрому«Смоленськ-Північний» (РФ) розбився польський урядовий літак з 96 особами на борту. В авіакатастрофі загинули президентське подружжя Лєха та Марії Качинських, все військове командування польської армії, значна частина польської політичної, релігійної та громадської еліти країни.

Нагадаємо, що у правлячій партії PiS неодноразово покладали відповідальність за катастрофу на РФ, доводячи ймовірну причетність до катастрофи російської влади.

За іронією долі, польська еліта загинула по дорозі на заходи, присвячені річниці злочину радянської влади, яка навесні 1940 року розстріляла 22 тисячі полонених польських військових офіцерів. Так само Москва знищила польську еліту того часу.

Читайте також:
Духовні й військові правителі Ірану пригрозили помстою за вбивство Фахрізаде.
29.11.2020, 19:39
Путін помітно нервує та брякає зброєю.
вчора, 17:55
Ракетний удар по Дудаєву було завдано в момент, коли він розмовляв через супутниковий телефон в безлюдній місцевості.
вчора, 15:29
Генерал-полковник Руслан Хомчак зустрівся з Начальником штабу оборони Великої Британії генералом сером Ніколасом Картером.
вчора, 13:04
6 червня поточного року громадяни Мексики прийдуть на дільниці, щоб обрати 21000 депутатів місцевих і національних органів влади.
вчора, 12:13
30 років при владі для Ідриса Дебі завершилися смертю від кулі повстанців-ісламістів на півночі Республіки Чад.
вчора, 10:37