У ГУР МО готуються до удару по Кремлю

ВІЙНА
25 січня, 17:00
У ГУР МО готуються до удару по Кремлю
Фото: Google

За 11 місяців широкомасштабної агресії РФ не досягла своєї основної мети, а плани щодо загарбання "Київ за 3 дні" зазнали кривавого фіаско.

Про це у прямому етері загальнонаціонального телемарафону заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал-майор Вадим Скібіцький.

За його словами, весна-літо 2023 року будуть вирішальними у війні проти ресурсної федерації московії, бо зараз триває нарощування сил для контрнаступальних дій проти росіян.

«Якщо ми досягаємо Енґельса, то ми досягнемо і Кремля. Воєнна розвідка України працює на тимчасово окупованих територіях і не тільки, ми зробимо все, щоби земля горіла під ногами окупантів. На сьогодні Збройні Сили України мають широкий спектр озброєння стандартів НАТО, що вимагає відповідного забезпечення, ремонту та експлуатації. Цивілізований світ розуміє, що у Путіна немає ресурсів, щоб піти далі на Захід. Відносини з Росією стають дуже небезпечними для багатьох країн, і вони дивляться, який буде результат», – зазначив генерал-майор Вадим Скібіцький.

Водночас заступник начальника ГУР МО додав, що за останній рік країна-агресор не змогла навіть повністю загарбати Луганську і Донецьку області, тому про цілковиту російську окупацію Донбасу до кінця березня не може іти й мови.

Окремо "Останній Бастіон" радить читачам згадати, що колаборанти готують наркоманів і повій Мелітополя до штурму Запоріжжя у лавах горе звісного "Батальйону імені Павла Судоплатова".

У ГУР МО готуються до удару по Кремлю_1
Читайте також:
Світ
На території Республіки Польща вже розпочала діяти постійна база американців. Калінінграду приготуватися до сецесії.
вчора, 16:29
Політика
Прем'єр-міністр Японії Фуміо Кішіда приїхав із робочим візитом до України, адже розглядає нашу країну за стратегічного партнера.
21 березня, 17:46
Опінії
Як Буданов зареєстрував фіктивну фірму під назвою «Головне управління розвідки Міністерства оборони України»
21 березня, 14:45
Світ
А Володимир Оманський перед повномасштабним вторгненням розповідав українцям про шашлики у травні
14 березня, 12:14
Світ
Російська пропаганда почала активніше працювати в Європейському союзі, щоби спробувати маніпулювати західним суспільством.
13 березня, 17:09
Політика
За яких обставин Буданов очолив воєнну розвідку
13 березня, 14:24