У Кишиневі перейменують вулицю на честь Героя України Мацієвського

СВІТ
13 березня, 20:25
У Кишиневі перейменують вулицю на честь Героя України Мацієвського
Фото: Google

Пам'ять про розстріляного торік у грудні снайпера 119 окремої бригади Територіальної оборони Чернігівщини закарбують у топоніміці.

Відповідне подання зареєстрували у муніципальній раді Кишинева, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на молдовський телерадіомовник "Vocea Basarabiei".

Як з'ясувалося, ініціатором є позафракційний і позапартійний депутат Віктор Бунеску, котрий запропонував перейменувати одну з вулиць у середмісті столиці сусідньої країни на честь Героя України Олександра Мацієвського.

«Я буду просити на наступному засіданні муніципальної ради Кишинева проаналізувати можливість назвати вулицю у пам'ять про цього героя. Дуже сподіваюся на підтримку якомога більшої кількості колег! Олександр добровільно захищав не лише Україну, а й Молдову та місто, де він народився – наш рідний Кишинів!», – прокоментував ситуацію Віктор Бунеску.

Сьогодні ж уранці, 13 березня, Міністерство закордонних справ та європейської інтеграції Молдови підтвердило, що український військовослужбовець, який поліг смертю хоробрих від рук російських окупантів, також був громадянином Молдови.

Натомість "Останній Бастіон" закликає своїх читачів пам'ятати про те, що Служба безпеки України нарешті остаточно підтвердила особу Героя, публічну страту якого російські окупанти зафільмували й виклали у мережу.

Читайте також:
Некролог
Уродженець Дніпра, який заснував совєцьку Школу концептуалізму помер на 90-му році життя у своєму будинку у Нью-Йорку.
28 травня, 18:25
Політика
Жителі Туманного Альбіону вкотре продемонстрували, що вони завжди перебувають на боці світла, в авангарді сил добра і творення.
25 травня, 20:18
Політика
Мало хто знає, але більшовики "прикрили" бовваном свого "м'ясника" Ніколая Ватутіна могилу свідомого українця у Маріїнському парку.
20 травня, 21:38
Політика
27-й за обрахунком захід відбудеться 17-18 червня у Черкаській області; там, де на початку минулого століття вирував повстанчий рух.
16 травня, 17:01
Світ
Сіоністська держава Ізраїль постала у межах підмандатної британської території Палестини. Але євреї становили разючу меншість.
15 травня, 17:42
Політика
Сумнозвісний "народ книги" полюбляє звинувачувати всіх на світі в антисемітизмі й водночас не цурається практикувати українофобію.
28 квітня, 18:35