У Кремлі палає: фіно-угри почали гучно заявляти про власний суверенітет

СВІТ
04.09.2022, 20:12
У Кремлі палає: фіно-угри почали гучно заявляти про власний суверенітет

Представники мокшанського народу відповіли на закиди ерзян і марійців, наголосивши, що не стоятимуть осторонь розвалу РФ.

Таку інформацію оприлюднила медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на звістку від руху "Вільний Ідель-Урал".

Як з'ясувалося, мокшанські самостійники запустили власне видання "Торамань тердемась" (у перекладі, "Поклик Торами" – прим. ред.), на шпальтах якої критикують Кремль і його маріонеток у Мордовії.

Судячи з викладених матеріалів і радикальних гасел, редакція висловлює погляди поки ще невеликої, але вже національно-свідомої частини мокшан, які готові боротися за свій суверенітет.

Натомість путінський режим вирішив посилити заходи з асиміляції та русифікації корінних народів, зокрема і через відрядження у зону бойових дій, аби не допустити протестів і бунтів корінних народів.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що дружина головного старійшини народу ерзя сприяє перемозі України у війні проти РФ.

Автор : Данило Катраник
Читайте також:
Війна
За короткий час кульмінація війни стане найпотужнішою фазою, в якій поряд з українськими захисниками пліч-о-пліч стоятимуть сини Сакартвело.
25 лютого, 20:56
Світ
Поневолені ресурсною федерацією московією корінні етноси Північного Кавказу мають останній шанс на здобуття власного суверенітету.
24 лютого, 20:58
Виміри
Командир ДУК «Правий сектор», Член Проводу «Правого сектору» Андрій Стемпіцький провідав поранених воїнів у шпиталях Полтавщини
03 лютого, 14:15
Війна
Сьогодні – 185 років білоруському національному герою.
02 лютого, 20:07
Новини
Валерій Пальчик спростував чутки про свою загибель під Бахмутом
01 лютого, 13:15
Опінії
І проросте з чорнозему добро, і будуть на Вкраїні люди. Лиш зло не дінеться нікуди, зоставшись чатувати на зморену війнонькою приблуду...
30 січня, 08:44