У Кремлі палає: фіно-угри почали гучно заявляти про власний суверенітет

СВІТ
04 вересня, 20:12
У Кремлі палає: фіно-угри почали гучно заявляти про власний суверенітет

Представники мокшанського народу відповіли на закиди ерзян і марійців, наголосивши, що не стоятимуть осторонь розвалу РФ.

Таку інформацію оприлюднила медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на звістку від руху "Вільний Ідель-Урал".

Як з'ясувалося, мокшанські самостійники запустили власне видання "Торамань тердемась" (у перекладі, "Поклик Торами" – прим. ред.), на шпальтах якої критикують Кремль і його маріонеток у Мордовії.

Судячи з викладених матеріалів і радикальних гасел, редакція висловлює погляди поки ще невеликої, але вже національно-свідомої частини мокшан, які готові боротися за свій суверенітет.

Натомість путінський режим вирішив посилити заходи з асиміляції та русифікації корінних народів, зокрема і через відрядження у зону бойових дій, аби не допустити протестів і бунтів корінних народів.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що дружина головного старійшини народу ерзя сприяє перемозі України у війні проти РФ.

Автор : Данило Катраник
Читайте також:
Війна
Після втечі терористичного контингенту з Херсону у загарбаних росіянами містах Донеччини люди вже готуються до деокупації.
28 листопада, 20:23
Війна
Оновлена незалежна Україна народжується у муках. Ніхто не подарує свободи крім нас самих, доведено історією...
25 листопада, 08:30
Війна
Так звані "Вовки Турану" оголосили власну війну ресурсній федерації московії, яка десятиліттями уярмлює чисельні тюркські етноси.
21 листопада, 17:01
Політика
Але справжню Свободу нам ще тільки належить здобути у кровопролитній боротьбі.
21 листопада, 09:15
Спорт
Кінцевою метою об'єднаних підрозділів Сил оборони України є звільнення всієї території країни від російських агресорів включно Кримом.
20 листопада, 19:18
Політика
Можливий переговорний процес щодо деокупації нашого півострова буде схожий на акт капітуляції ресурсної федерації московії.
18 листопада, 17:00