У Нехворощі на Полтавщині з'явилася нова прирічкова відпочинкова зона

ПОЛТАВА
30.06.2022, 08:13
У Нехворощі на Полтавщині з'явилася нова прирічкова відпочинкова зона

Небайдужі мешканці Нехворощанської громади з власної ініціативи взялися розбудовувати зону відпочинку на березі річки Оріль.

Відповідний фотозвіт з епіцентру проведення робіт із благоустрою виклали на сайті органу місцевого самоврядування, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що техніка сільського комунального господарства завезла пісок на заздалегідь підготовлений жителями пляж: вирівняно рельєф, викошено траву та очерет, встановлено лавки.

«Деякі наші підприємливі селяни викупили у Кременчуці металеві турніки, перевезли їх до Нехворощі, а потім за допомогою друзів установили на нове місце, надійно забетонувавши. Потім багато ще було і зварювальних робіт, і фарбування, і прилаштування поряд смітників. Також руками небайдужих приведено у належний стан центральний пляж, де встановлено красиву альтанку. Тепер це улюблене місце відпочинку багатьох нехворощан і гостей села, а особливо їхніх дітей», – прокоментували ситуацію у Нехворощанській сільській раді.

Водночас керівництво громади закликало мешканців шанувати плідну працю своїх односельців і за жодних обставин не намагатися перетворити відпочинкову зону на смітник.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що самовпевнені представники міської влади з обласного центру Закарпаття вирішили рішуче поборотися з патріотичним вуличним мистецтвом.

У Нехворощі на Полтавщині з'явилася нова прирічкова відпочинкова зона_1
Читайте також:
Політика
У місто Овруч Житомирської області прибули перші вантажівки зі збірними дерев'яними модулями дитячого садочка.
26 березня, 21:20
Полтава
Перебої з вивезенням побутових відходів на території Пирятинської громади стали набувати ознак справжнього екологічного лиха.
20.08.2022, 20:03
Полтава
Там, де ще вчора безвідповідальні та несвідомі жителі залишали купи побутового та будівельного сміття, нині чиста місцевість.
14.08.2022, 09:07
Війна
Майже двомісячне перебування окупаційно-терористичних сил РФ на Сумщині залишило по собі великі рани, які не скоро загояться.
31.07.2022, 07:34
Полтава
Спорудженню нової мостової переправи через річку Дніпро у Полтавській області примхи погоди не завада.
26.01.2022, 13:33
Полтава
Артезіанські свердловини Лубенської громади відтепер перебуватимуть під охороною комунального підприємства "Лубни-Водоканал".
17.01.2022, 13:05