Влада Диканьки створює добровільні загони цивільного захисту

ПОЛТАВА
23 червня, 08:13
Влада Диканьки створює добровільні загони цивільного захисту

У зв'язку з можливим проведенням великих обсягів робіт із ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій Диканська громада потребує вільних рук.

Відповідне оголошення оприлюднили на Facebook-сторінці органу місцевого самоврядування, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що майбутні загони цивільного захисту формуються на добровільних засадах із громадян України, які за станом здоров'я придатні до військової служби та не досягли граничного віку перебування у запасі другого розряду.

«Основними завданнями цих формувань стануть: 1) проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт із ліквідації надзвичайних ситуацій; 2) проведення відновлювальних робіт, що потребують залучення великої кількості людей і техніки у мирний час і в особливий період; 3) здійснення заходів щодо життєзабезпечення населення, яке постраждало від надзвичайних ситуацій, воєнних (бойових) дій або терористичних актів; 4) виконання робіт із локалізації зони впливу шкідливих і небезпечних факторів, що виникають під час аварійних ситуацій; 5) проведення спеціальної обробки техніки, будівель, майна, територій та санітарної обробки людей; 6) забезпечення функціонування системи зв'язку цивільного захисту; 7) обслуговування захисних споруд цивільного захисту», – пояснили у Диканській селищній раді.

Водночас уточнюється, що добровільні загони цивільного захисту не є повноцінним замінником Державної служби з надзвичайних ситуацій, а виключно допоміжною структурою на безоплатній основі.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що мешканців Кобеляцької громади закликали припинити використовувати воду з центрального водогону не за призначенням.

Читайте також:
Політика
Чинний міський голова Таллінна Міхаіл Килварт на запрошення Андрія Садового відвідав із робочим візитом Львів.
17 березня, 20:48
Полтава
На території Карлівської громади вжито додаткових заходів із метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби.
25 січня, 13:00
Полтава
Понад 1,5 мільйона гривень виділять на організацію харчування хворих стаціонарних відділень Пирятинської лікарні.
21.12.2021, 13:30
Полтава
Порушників антикоронавірусних обмежень влада Глобиного обіцяє карати відповідно до чинного законодавства.
12.11.2021, 11:47
Полтава
Вартість на послуги теплопостачання в оселі жителів Кобеляцької громади залишається незмінним.
03.11.2021, 11:46
Полтава
Від учора, 1 листопада 2021 року, на території Миргородської громади запровадили дистанційну форму навчання.
02.11.2021, 08:18