Влада Диканьки створює добровільні загони цивільного захисту

ПОЛТАВА
23.06.2022, 08:13
Влада Диканьки створює добровільні загони цивільного захисту

У зв'язку з можливим проведенням великих обсягів робіт із ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій Диканська громада потребує вільних рук.

Відповідне оголошення оприлюднили на Facebook-сторінці органу місцевого самоврядування, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що майбутні загони цивільного захисту формуються на добровільних засадах із громадян України, які за станом здоров'я придатні до військової служби та не досягли граничного віку перебування у запасі другого розряду.

«Основними завданнями цих формувань стануть: 1) проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт із ліквідації надзвичайних ситуацій; 2) проведення відновлювальних робіт, що потребують залучення великої кількості людей і техніки у мирний час і в особливий період; 3) здійснення заходів щодо життєзабезпечення населення, яке постраждало від надзвичайних ситуацій, воєнних (бойових) дій або терористичних актів; 4) виконання робіт із локалізації зони впливу шкідливих і небезпечних факторів, що виникають під час аварійних ситуацій; 5) проведення спеціальної обробки техніки, будівель, майна, територій та санітарної обробки людей; 6) забезпечення функціонування системи зв'язку цивільного захисту; 7) обслуговування захисних споруд цивільного захисту», – пояснили у Диканській селищній раді.

Водночас уточнюється, що добровільні загони цивільного захисту не є повноцінним замінником Державної служби з надзвичайних ситуацій, а виключно допоміжною структурою на безоплатній основі.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що мешканців Кобеляцької громади закликали припинити використовувати воду з центрального водогону не за призначенням.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Сім'ї захисників України не мають страждати від злиднів. Влада зобов'язана підтримувати фінансово тих, чиї чоловіки воюють на передовій.
27 лютого, 20:28
Полтава
Доки при владі в Україні перебуває каґал перефарбованих у синьо-жовті барви українофобів, перемоги не буде. Полтавці це знають, як ніхто.
18 січня, 08:20
Війна
Міський голова української столиці принципово не займався розбудовою мережі укриттів для людей, адже київська земля має свою ціну.
01.06.2023, 21:42
Полтава
Міська рада і виконавчий комітет спільно погодили рішення спрямувати 2 мільйони гривень на благоустрій та безпеку Пирятина.
02.09.2022, 20:03
Полтава
Заходи з оптимізації та трансформації мережі освітніх закладів планують здійснити на території Семенівської об'єднаної громади.
25.08.2022, 20:07
Політика
Чинний міський голова Таллінна Міхаіл Килварт на запрошення Андрія Садового відвідав із робочим візитом Львів.
17.03.2022, 20:48