У Путіна виявили раніше невідому двоюрідну племінницю

СВІТ
20 січня, 06:59
У Путіна виявили раніше невідому двоюрідну племінницю

Це – чільна дружина голови Кемеровської області Сєргєя Цивілєва – Анна, – на яку записано велику вугільну компанію.

На Московії народні надра належать родичам, друзям, коханкам, коханцям і байстрюкам можновладців з оточення кремлівського "бункерного щура".

Яскравим свідченням вказаного факту є особа Анни Цивілєвої (у дівоцтві Путіна – прим. ред.), котра приховувала родинні зв'язки з президентом РФ.

Ґрунтовне журналістське розслідування провело та оприлюднило незалежне сибірське видання "Агентство", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що Анна Путіна народилася у місті Іваново, а її батько – двоюрідний брат кремлівського "бункерного щура" (див. схему нижче – прим. ред.).

У Путіна виявили раніше невідому двоюрідну племінницю_1

У 1990-х роках вона працювала психіатром в Івановському психіатричному стаціонарі, а після посідання Владіміром Путіним президентського крісла – переїхала до Москви.

Вже у російській столиці жінка отримала диплом економіста, після чого познаймилася і вийшла заміж за Сєргєя Цивілєва (у 2000-х роках став співвласником компанії "Ленэкспоинвест" – прим. ред.); затим їхні родинні справи пішли "вгору".

«У 2012 році подружжя Цивілєвих без жодних тендерів і аукціонів придбало частку у вугільній компанії "Колмар". На момент покупки вартість фірми оцінювалася $400 мільйонами. Згодом вони отримали актив від друга президента – бізнесмена Гєннадія Тімченка, якому належали 60% "Колмару". У 2018 році, після обрання на посаду губернатора, Цивілєв передав дружині 70% "Колмару", а саму Анну призначили головою регіонального дорадчого органу – обласної ради з питань піклування у соціальній сфері», – йдеться у журналістському розслідуванні.

Загалом очевидно, що до приходу Путіна до Кремля Анна і Сєргєй Цивілєви не були заможними людьми (тобто, у статусі олігархів – прим. ред.) і влада як така їх не дуже цікавила; все змінилося за другого президентського терміну "бункерного щура".

«У мережі можна знайти чимало компліментарних роликів, де розповідається, як двоюрідна племінниця Путіна, котра отримала від нього величезний бізнес і цілий регіон з 2,6 мільйонами жителів, нібито напоказ допомагає простим людям. Але це не більше, ніж гра на публіку. Наприклад, у 2019 році неповнолітнім трійнятам, які залишилися без матері, Анна радо вручила... нові окуляри! Про що не посоромився відзвітувати її чоловік, уже губернатор Кузбасу», – підсумували журналісти видання "Агентство".

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що родина Володимира Зеленського з державною охороною потай відпочила на тропічних островах посеред Індійського океану за кошти українських платників податків.

вибір редакції
Читайте також:
Кримінал
Незалежний ічкерійський інформаційний ресурс підготував розслідування про одного зі стукачів клану Кадирових – Іслама Ісаєва.
08 вересня, 09:27
Кримінал
На 121-шу добу 4-го місяця 8-річної війни нарешті заблокували активи (на понад 1 мільярд гривень) видобувних компаній одного з олігархів РФ.
24 червня, 19:23
Кримінал
Колишній Київський міський голова (у 2006-2012 роках) закликав владу України визнати "незалежність" терористичних угруповань "ДНР"-"ЛНР".
20 червня, 20:35
Світ
Розслідувачі зафіксували кілька рейсів з Казахстану приватного літака Bombardier Global 6000
09 січня, 14:55
Кримінал
У Бориспільській громаді Київської області місцевий депутат із "Європейської Солідарності" привласнив земельні угіддя.
25.12.2021, 14:03
Кримінал
$100 тисяч за блокування законопроєкту про авторські права пропонував народному обранцю неназваний голова громадської спілки.
01.11.2021, 10:34