У Путіна виявили раніше невідому двоюрідну племінницю

СВІТ
20.01.2022, 06:59
У Путіна виявили раніше невідому двоюрідну племінницю

Це – чільна дружина голови Кемеровської області Сєргєя Цивілєва – Анна, – на яку записано велику вугільну компанію.

На Московії народні надра належать родичам, друзям, коханкам, коханцям і байстрюкам можновладців з оточення кремлівського "бункерного щура".

Яскравим свідченням вказаного факту є особа Анни Цивілєвої (у дівоцтві Путіна – прим. ред.), котра приховувала родинні зв'язки з президентом РФ.

Ґрунтовне журналістське розслідування провело та оприлюднило незалежне сибірське видання "Агентство", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що Анна Путіна народилася у місті Іваново, а її батько – двоюрідний брат кремлівського "бункерного щура" (див. схему нижче – прим. ред.).

У Путіна виявили раніше невідому двоюрідну племінницю_1

У 1990-х роках вона працювала психіатром в Івановському психіатричному стаціонарі, а після посідання Владіміром Путіним президентського крісла – переїхала до Москви.

Вже у російській столиці жінка отримала диплом економіста, після чого познаймилася і вийшла заміж за Сєргєя Цивілєва (у 2000-х роках став співвласником компанії "Ленэкспоинвест" – прим. ред.); затим їхні родинні справи пішли "вгору".

«У 2012 році подружжя Цивілєвих без жодних тендерів і аукціонів придбало частку у вугільній компанії "Колмар". На момент покупки вартість фірми оцінювалася $400 мільйонами. Згодом вони отримали актив від друга президента – бізнесмена Гєннадія Тімченка, якому належали 60% "Колмару". У 2018 році, після обрання на посаду губернатора, Цивілєв передав дружині 70% "Колмару", а саму Анну призначили головою регіонального дорадчого органу – обласної ради з питань піклування у соціальній сфері», – йдеться у журналістському розслідуванні.

Загалом очевидно, що до приходу Путіна до Кремля Анна і Сєргєй Цивілєви не були заможними людьми (тобто, у статусі олігархів – прим. ред.) і влада як така їх не дуже цікавила; все змінилося за другого президентського терміну "бункерного щура".

«У мережі можна знайти чимало компліментарних роликів, де розповідається, як двоюрідна племінниця Путіна, котра отримала від нього величезний бізнес і цілий регіон з 2,6 мільйонами жителів, нібито напоказ допомагає простим людям. Але це не більше, ніж гра на публіку. Наприклад, у 2019 році неповнолітнім трійнятам, які залишилися без матері, Анна радо вручила... нові окуляри! Про що не посоромився відзвітувати її чоловік, уже губернатор Кузбасу», – підсумували журналісти видання "Агентство".

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що родина Володимира Зеленського з державною охороною потай відпочила на тропічних островах посеред Індійського океану за кошти українських платників податків.

Читайте також:
Світ
34-річний представник російської діаспори, який поселився у місті Марбурґ землі Гессен, підозрюється у масовому зґвалтуванні дітей.
26 травня, 17:46
Світ
Російський лідер ховається під землею на східному узбережжі Чорного моря впритул до Кавказького гірського хребта у Краснодарському краї.
20 травня, 16:51
Світ
Сумнозвісний "чеченський бард" доби протистояння ічкерійського народу російській агресії виявився активним "кадировцем".
27 квітня, 19:00
Кримінал
Поки Сили оборони України ведуть важкі бої на Сході, стримуючи росіян, на Заході геноцидом нашого народу займаються самі ж співвітчизники.
17 квітня, 17:16
Економіка
У центрі підсанкційної торгівлі знаходиться комуністичний Китай і кілька інших країн-посередників, зокрема ердоганівська Туреччина.
28 лютого, 18:09
Кримінал
На території Мукачівської єпархії самозваної "Української Православної Церкви" Московського патріархату проведено слідчі дії.
01.12.2022, 07:00