У Швейцарії планують остаточно узаконити одностатеві союзи через референдум

СВІТ
29 квітня, 10:27
У Швейцарії планують остаточно узаконити одностатеві союзи через референдум
Фото: SBS News

Невдоволені насадженням ґендерної ідеології громадяни Швейцарської конфедерації змусили владу ініціювати загальнодержавний плебісцит.

Відповідну петицію щодо перегляду торішнього закону про надання одностатевим парам дозволу на шлюб підписало 61027 швейцарців, інформує телеканал "Euronews".

Наступного тижня федеральна канцелярія призначить дату проведення всенародного референдуму, який має відбутися не пізніше вересня поточного року.

Зауважимо, що за чинною Конституцією Швейцарії подібний плебісцит є можливий у разі, коли громадяни, котрі виступають проти певних рішень, збирають 50000 підписів протягом 100 днів із моменту офіційного опублікування ухваленого парламентом країни закону.

Станом на тепер відомо, що впливове ЛҐБТ-лобі вже розпочало пропагандивну кампанію з метою довести швейцарцям "важливість підтримки леґалізації одностатевих союзів".

Натомість найбільша опозиційна сила — націонал-консервативна Швейцарська народна партія — попередила, що не допустить, аби ґеї та лесбійки здобули можливість не тільки укладати шлюби, але й всиновлювати/удочеряти малолітніх дітей.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що уряд Польщі має намір заткнути рота адептам гомодикататури.

вибір редакції
Читайте також:
Поєднання марксистсько-фройдистських теорій у ХХ столітті породило штучну реальність, в якій мешкає сучасна "проґресивна" молодь.
13 листопада, 16:03
Члени політичного проєкту "Голос", який живе на гроші мільярдера Джорджа Сороса, взялися розповсюджувати новий наратив.
28 вересня, 08:01
Ухвалений парламентом Угорщини закон, який забороняє пропаґанду гомосексуалізму серед неповнолітніх осіб, порушує цінності ЄС.
23 червня, 11:34
На батьківщині Авґусто Піночета впливове ЛҐБТ-лобі взялося завершити розпочату кілька років тому політику насадження ґендерної ідеолоґії.
06 червня, 12:17
Відомий своєю прихильністю до лівих сил Джозеф Байден на державному рівні відзначив Міжнародний день видимості трансґендерних людей.
05 квітня, 08:59
Політтехнологам Зеленського, який чекає на дзвінок Байдена, доведеться шукати йому "свого масажиста Максима".
16 березня, 15:46