У Вірменії за матюки та нецензурщину каратимуть арештом

СВІТ
31 липня, 18:56
У Вірменії за матюки та нецензурщину каратимуть арештом

Народні обранці Республіки Вірменія ухвалили законопроєкт, яким встановлено кримінальну відповідальність за публічну лайку.

Таку інформацію оприлюднили на офіційному порталі Національних зборів південнокавказької країни, передає аґенція "Останній Бастіон".

Крім того, парламентарі внесли відповідні зміни до чинного Карного кодексу, доповнивши його зміст новою статтею — 137.1 "Тяжка образа".

Від сьогодні за матюки та нецензурні висловлювання у Вірменії каратимуть у таких катеґоріях:

  • за образу особистої гідності доведеться сплатити штраф у розмірі від 100 тисяч ($205) до 500 тисяч драмів ($1025);
  • якщо лайка була привселюдною (під час публічного виступу) або висловлена в Інтернеті — штраф від 0,5 до 1 мільйона драмів ($2050);
  • у разі виявлення образи відносно конкретної особи (журналіста, громадського діяча, чиновника, депутата, прем'єр-міністра, президента) — штраф у розмірі 3 мільйони драмів ($6177) або арешт на строк до 3 місяців.

Водночас вірменські народні обранці заявили про бажання повернутися до криміналізації наклепу, скасованого 10 років тому, але наразі у парламенті немає згоди щодо цього питання.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", влада РФ взяла на озброєння практику сусідньої КНР по встановленню на території країни цифрового концтабору.

вибір редакції
Читайте також:
Крисін причетний до вбивства журналіста та викрадення і катування учасника “Автомайдану”.
23 вересня, 15:18
Голова наглядової ради Української асоціації власників зброї прокоментував сьогоднішню новину про розстріл студентів у РФ.
20 вересня, 15:53
Касаційний адмінсуд у складі Верховного Суду визнав незаконним указ Президента Володимира Зеленського від 27 березня 2021 року
14 липня, 18:15
Верховна Рада за ініціативою "гаранта" української Конституції ухвалила доволі неоднозначний закон про так звану "податкову амністію".
16 червня, 09:23
Рада відхилила законопроєкт про використання поліцейськими шокерів
29 квітня, 19:50
Почніть з аксіоми тримання під вартою
27 квітня, 12:15