У вищій освіті має працювати конкуренція, — партія «Голос»

ПОЛІТИКА
09 вересня, 08:12
У вищій освіті має працювати конкуренція, — партія «Голос»
Фото: Google

Відтак завдання держави полягає в інвестуванні сáме тих закладів і програм, які наближають Україну до Європи і кращого майбутнього.

Про це з трибуни Верховної Ради заявила народна обраниця з фракції "Голос" Інна Совсун, інформує аґенція "Останній Бастіон".

На її думку, у вітчизняній вищій освіті є: як хороші, так і погані університети різної форм власності (приватні та державні), фінансування яких на пряму має залежати від якості дипломованих випускників.

«Якщо заклад пропонує кращу програму, яка цікавіша абітурієнтам, яка є якіснішою, яка має сучасніше наповнення — то яке право ми маємо використовувати гроші платників податків на менш цікаві та менш якісні програми? Безперечно, приватні університети змогли показати результати переважно у суспільствознавчих напрямках, а природничі та інженерні спеціальності — лишаються концентрованими у державних закладах (і малоймовірно, що зможуть розвиватись у приватних університетах, адже потребують великої дорогої інфраструктури)», — переконана Інна Совсун.

Також нардеп додає, що на фоні сотень тисяч українських студентів, котрі тікають вчитися за кордон, говорити про збереження наявного status quo у вітчизняній вищій освіті — безвідповідально і критично для нашого майбутнього.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що кваліфіковані вчителі та освічена молодь – відтепер новий пріоритет Туреччини.

вибір редакції
Читайте також:
Команду Володимира Зеленського і соратників Віктора Медведчука під куполом Верховної Ради об'єднує спільний "язик".
04 листопада, 10:44
У разі оголошення війни, українська влада не змигне й оком, аби ліквідувати фізично кремлівську "п'яту колонну".
01 травня, 09:09
Монобільшість і український народ живуть у паралельних всесвітах. Це прикрий, але беззаперечний факт!
15 квітня, 13:56
Хотілося б зрозуміти, за які заслуги Анна Колісник у 24 роки отримала 94 номер у списку партії Слуга Народу?
02 квітня, 11:26
Після запуску в Україні ​ринку землі 1 гектар угідь сільськогосподарського призначення коштуватиме не менш як 1000-2000 доларів США.
31 березня, 11:34
Нова ідея полягає в тому, щоб зробити порушення закону про мову безкарним.
21.12.2020, 14:21