У вищій освіті має працювати конкуренція, — партія «Голос»

ПОЛІТИКА
09.09.2021, 08:12
У вищій освіті має працювати конкуренція, — партія «Голос»
Фото: Google

Відтак завдання держави полягає в інвестуванні сáме тих закладів і програм, які наближають Україну до Європи і кращого майбутнього.

Про це з трибуни Верховної Ради заявила народна обраниця з фракції "Голос" Інна Совсун, інформує аґенція "Останній Бастіон".

На її думку, у вітчизняній вищій освіті є: як хороші, так і погані університети різної форм власності (приватні та державні), фінансування яких на пряму має залежати від якості дипломованих випускників.

«Якщо заклад пропонує кращу програму, яка цікавіша абітурієнтам, яка є якіснішою, яка має сучасніше наповнення — то яке право ми маємо використовувати гроші платників податків на менш цікаві та менш якісні програми? Безперечно, приватні університети змогли показати результати переважно у суспільствознавчих напрямках, а природничі та інженерні спеціальності — лишаються концентрованими у державних закладах (і малоймовірно, що зможуть розвиватись у приватних університетах, адже потребують великої дорогої інфраструктури)», — переконана Інна Совсун.

Також нардеп додає, що на фоні сотень тисяч українських студентів, котрі тікають вчитися за кордон, говорити про збереження наявного status quo у вітчизняній вищій освіті — безвідповідально і критично для нашого майбутнього.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що кваліфіковані вчителі та освічена молодь – відтепер новий пріоритет Туреччини.

Читайте також:
Політика
На тлі російської агресії українські народні обранці з президентської монобільшості вирішили роздерибанити останнє, поки є що продати.
01 серпня, 08:01
Політика
У зв'язку з цим, мабуть, слід невідкладно зняти кілька частин із фронту та відвідати хлопцям Верховну зРаду з іншими владними інституціями.
20 липня, 07:09
Політика
Народні депутати зареєстрували законопроєкт, який стосується використання дипломатичного паспорта.
03 червня, 13:45
Світ
Американські сенатори та члени Палати представників переважною більшістю підтримують боротьбу України проти російської агресії.
25 травня, 08:12
Політика
Країна на порозі війни, а кухарки, повії, фотографи собі надбавки наміряють.
15 лютого, 17:30
Опінії
Команду Володимира Зеленського і соратників Віктора Медведчука під куполом Верховної Ради об'єднує спільний "язик".
04.11.2021, 10:44