У визволеному Ізюмі з'явиться вулиця Джохара Дудаєва

ПОЛІТИКА
04.12.2022, 09:03
У визволеному Ізюмі з'явиться вулиця Джохара Дудаєва
Фото: Google

Пам'ять першого президента вільної Чеченської Республіки Ічкерія увічнять у топоніміці багатостраждальної Харківської області.

Такі відомості на своїй Facebook-сторінці оприлюднив заступник Ізюмського міського голови Володимир Мацокін, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

За його словами, влада населеного пункту, який пережив російську навалу і більше, ніж піврічну окупацію, вирішила перейменувати вулицю Івана Тургєнєва на вулицю Джохара Дудаєва.

«У п'ятницю, 2 грудня, відбулося засідання топонімічної комісії. Вирішено перейменувати 22 топоніми міста. Повна інформація буде оприлюднена після прийняття рішення головою військової адміністрації», – прокоментував ситуацію Володимир Мацокін.

Водночас зауважимо, що у Полтаві міська влада подібну нашу ініціативу розглядає вже понад 2 роки й до тепер, попри повномасштабну агресію московії, ніяк не відреагувала, маючи на меті відсидітися й відмовчатися.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що цивілізований світ не буде жити спокійно, допоки на його тілі біснується химерний паразит в особі так званої російської федерації.

Читайте також:
Політика
Деколонізація, фрагментація та дезінтеграція ресурсної федерації московії не мрія "диванних експертів", а цілком далекоглядна стратегія.
21 січня, 19:06
Опінії
Той, хто не хотів здійснити внутрішню еволюційну трансформацію отримав зовнішню воєнно-криваву. Українці, час дорослішати!
11 січня, 08:48
Історія
Чому українці досі шанують літературного перевертня з Московії, паралельно обпльовуючи геніїв-земляків? Певно, від нестачі здорового глузду!
14.12.2022, 09:15
Політика
Український парламент ухвалив законопроєкт №7633 про заборону використання джерел інформації держави-агресора у галузі освіти.
01.12.2022, 21:00
Війна
Як законно зносити пам’ятники російським ідолам
02.11.2022, 12:55
Опінії
Цілком імовірно, що взнаки дається його минуле як продюсера олігархічного телеканалу "1+1". Хоча не слід відкидати й латентну українофобію.
04.10.2022, 08:09