У визволеному Ізюмі з'явиться вулиця Джохара Дудаєва

ПОЛІТИКА
04.12.2022, 09:03
У визволеному Ізюмі з'явиться вулиця Джохара Дудаєва
Фото: Google

Пам'ять першого президента вільної Чеченської Республіки Ічкерія увічнять у топоніміці багатостраждальної Харківської області.

Такі відомості на своїй Facebook-сторінці оприлюднив заступник Ізюмського міського голови Володимир Мацокін, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

За його словами, влада населеного пункту, який пережив російську навалу і більше, ніж піврічну окупацію, вирішила перейменувати вулицю Івана Тургєнєва на вулицю Джохара Дудаєва.

«У п'ятницю, 2 грудня, відбулося засідання топонімічної комісії. Вирішено перейменувати 22 топоніми міста. Повна інформація буде оприлюднена після прийняття рішення головою військової адміністрації», – прокоментував ситуацію Володимир Мацокін.

Водночас зауважимо, що у Полтаві міська влада подібну нашу ініціативу розглядає вже понад 2 роки й до тепер, попри повномасштабну агресію московії, ніяк не відреагувала, маючи на меті відсидітися й відмовчатися.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що цивілізований світ не буде жити спокійно, допоки на його тілі біснується химерний паразит в особі так званої російської федерації.

Читайте також:
Війна
Поки росіяни цементують свою присутність на окупованих теренах насадженням власної «культури», в Україні оберігають все російське. Чому так?
04 грудня, 13:55
Політика
Україна нічим не завдячує ідейному трубадурові кривавої імперії з центром у Москві. А тому місце Алєксандра Сєргєєвіча на цвинтарі історії.
21 листопада, 10:52
Полтава
Ініціативна громадськість звернулася до влади з пропозицією увічнити нашу землячку, славетну українську акторку епохи німого кіно.
12 вересня, 18:35
Блоги
Але саме працями діячів так званої російської літератури зачитуються досі західні інтелектуали, бо вважають, що зможуть пізнати душу росіян.
27 серпня, 17:37
Полтава
Завдяки ініціативі "Останнього Бастіону" у Полтавській топоніміці вшановано пам'ять незламного борця за волю Ічкерії.
22 травня, 17:17
Політика
Будівля, де до лютого 2022 року знаходилося дипломатичне представництво країни-агресорки, слід зробити місцем пам'яті про злочини росіян.
22 квітня, 21:08